تور قرقیزستان

اطلاعات تور قرقیزستان

۲۲ تا ۲۹ تیر ۱۴۰۳- ۸ روز 7 شب

مدت برنامه

۴ از ۵

درجه سختی سفر

۴ شب هتل ۴ ستاره و ۲ شب یورت و ۱ شب ویلای ساحلی

اقامت

جذابیت های تور قرقیزستان

 • شهرگردی در بیشکک پایتخت قرقیزستان
 • گشت در بازار اوش بیشکک
 • بازدید از دریاچه ایسیک کول یکی از بزرگترین دریاچه های کوهستانی دنیا
 • بازدید از دریاچه زیبای سونگ کول
 • دیدار از دره اسکازکا
 • بازدید و پیمایش در چندین پارک ملی قرقیزستان
 • تجربه آفرود سواری در منطقه آلتین آرشان
 • آبتنی در حوضچه های ابگرم
 • بازدید از برج بورانا در مسیر جاده ابریشم
 • تجربه اسب سواری و لمس فرهنگ اقوام آسیای میانه
 • تجربه بینظیر دیدن صحنه شکار عقاب طلایی
 • تجربه اقامت در یورت و کلبه با چشم انداز زیبای دریاچه

هزینه تور قرقیزستان

۱۰۸۰ دلار

هزینه سفر

۸۰ دلار

هزینه ویزای قرقزیستان

27 میلیون تومان

حدود هزینه بلیط

روز شمار تور قرقیزستان

روز اول : سلام بیشکک

ساعت ۰۰:۴۵ بامداد از فرودگاه امام به دبی پرواز خواهیم کرد و پس از توقفی چهار ساعته راهی بیشکک پایتخت کشور قرقیزستان خواهیم شد و در ساعت ۱۳:۵۰ به وقت محلی وارد فرودگاه این شهر میشویم . پس از انجام امور فرودگاهی راهی هتل ۴ ستاره مان خواهیم شد تا استراحت کنیم. پس از صرف نهار از پارک مجسمه ها و میدان آلاتو دیدن میکنیم. و شب برای استراحت به هتل بازخواهیم گشت.

روز دوم : حرکت به سمت دریاچه کوهستانی سونگ کول

بعد از صرف صبحانه به سمت دریاچه زیبای Song Kul حرکت خواهیم کرد و پس از گذر از جاده های کوهستانی به کمپ زیبایمان در کنار دریاچه خواهیم رسید تا شب را در چادرهای بومی ملقب به یورت که چادر بومیان منطقه آسیای مرکزیست بگذارنیم .

روز سوم: زندگی در یورت

امروز را در کنار دریاچه خواهیم بود تا در کنار مردم این منطقه تجربه زندگی همچون بومیان  آسیای میانه را داشته باشیم ، تجربه اسب سواری ، رقص سنتی و قایق سواری بروی دریاچه کوهستانی سونگ کول تنها بخشی از این تجربه های ناب است.

روز چهارم: بازدید از دره اسکازکا و شکار عقاب

صبح پس از صرف صبحانه به سمت دریاچه ایسیک کول یکی از بزرگترین دریاچه های کوهستانی دنیا میرویم ، در این منطقه از دره ی بینظیر اسکازکا یکی از عجایب منطقه دیدن میکنیم و شب هنگام به هتل ۴ ستاره مان در شهر کاراکول میرویم.

روز پنجم : منطقه ییلاقی آلتین آرشان

پس از صرف صبحانه با ۲ ساعت آفرودسواری به سمت منطقه Altyn Arshan میرویم تا در یکی از بکرترین مناطق این کشور از آبگرم معروف این منطقه در میان کوه های تیان شان آبتنی کنیم و عصر پس از گشت در منطقه به شهر کاراکول باز خواهیم گشت تا شب را در هتلمان استراحت کنیم .

 

روز ششم: ساحل چولپون آتا

پس از صرف صبحانه راهی شهر چولپون آتا خواهیم شد ، و در طی مسیر از مناطق کوهستانی Grigoriev gorge دیدن خواهیم کرد و عصر هنگام به شهر چولپون آتا در ساحل شمالی دریاچه ایسیک کول خواهیم رسید تا شب را در ویلای ساحلی مان در نزدیک دریاچه سپری کنیم.

روز هفتم :‌ حرکت به سمت بیشکک

صبح به سمت بیشکک بازخواهیم گشت در مسیر از برج تاریخی بورانا در مسیر جاده ابریشم ، میکنیم و پس از آن به راه خودمان ادامه میدهیم تا به پایتخت برگردیم ، هتل هایمان را تحویل خواهیم گرفت و وقت کافی خواهیم داشت تا در شهر گشت بزنیم.

روز هشتم :

ظهر راهی فرودگاه میشویم و ساعت ۱۴:۵۰ از کشور زیبای قرقیزستان خداحافظی میکنیم و به سمت دبی پرواز میکنیم . ساعت 17:1۰ به فرودگاه دبی میرسیم ، پس از توقفی ۴ ساعته به سمت ایران پرواز خواهیم کرد و ساعت ۲۳:۴۵ با کوله باری از خاطرات ناب به ایران باز خواهیم گشت.

خدمات تور قرقیزستان

نکات مهم تور قرقیزستان

لوازم مورد نیاز تور قرقیزستان

هتل های قرقیزستان

درباره قرقیزستان

قرقیزستان کشوری محصور در خشکی در آسیای مرکزی است. این کشور از شرق با چین، از شمال با قزاقستان از جنوب با تاجیکستان و از غرب با ازبکستان همسایه است. جمعیت آن در آخرین سرشماری نزدیک به ۶ میلیون نفر برآورد شده‌است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن بیشکک با ۸۷۰ هزار نفر جمعیت است. زبان رسمی آن قرقیزی و روسی است. بیشتر نژاد مردم قرقیزستان از ریشه ترک هستند و زبان قرقیزی شاخه ای از زبان ترکی می‌باشد.در قدیم این کشور از سکونت گاه‌های قوم سکاها بود. امروزه افزون بر خاستگاه ترک‌تبار، فرهنگ بیشتر مردم این کشور از فرهنگ ایرانی، مغولی و روسی نیز تأثیر پذیرفته‌است.
این کشور با قرار گرفتن در میان کوههای تیان شان پر است از مناطقی با طبیعت بکر و مناظر دیدنی. دریاچه های کوهستانی کوه های سربه فلک کشیده ۷ هزاری در جنوب کشور ، امکان تجربه زندگی مردم بومی آسیای مرکزی باعث شده این کشور یکی از مقاصد مناسب برای دوست داران ماجراجویی و طبیعتگردی باشد.
بخاطر قرار گرفتن در مناطق کوهستانی فصل گردشگری این کشور بشدت کوتاه است و بهترین زمان برای دیدن این کشور از خرداد تا مرداد است.

 

بهترین جاهای دیدنی قرقیزستان یورت در کنار دریاچه سونگ کول

برای ثبت نام به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۷۷۰۰ در واتس آپ پیام بدهید

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.