تور آمریکای جنوبی برزیل شیلی پرو

جذابیت های تور آمریکای جنوبی: برزیل شیلی و پرو

 •  گشت در شهر زیبای سانتیاگو
 • گشت در پارک ملی تورس دل پیانه و مناظر جذاب پاتاگونیا
 • منطقه حفاظت شده King Penguin
 • گشت در غار میلدون و آبشار تورس دل پیانه
 • دریاچه نمک و صحرای آکاتاما
 • بازدید از صخره های سرخ پیدراس رخاس
 • دیدار با دسته های فلامینگو در دریاچه میسکانتی
 • سواحل بینظیر ریو کوپا کوبانا و ایپانما
 • گشت در بافت تاریخی سائوپائولو 
 • بازدید از جاذبه های شهر ریودوژانیرو ،کوه کله قندی Sugar loaf، مجسمه مسیح (یکی از عجایب هفتگانه دنیا)، پله های سلرون ، محله لاپا و سانتاترزا ،
 • مشاهده آبشار ایگواسو 
 • هلکوپتر سواری برفراز آبشار ایگواسو (اختیاری)
 • بازدید از باغ پرندگان ایگواسو
 • دیدن یکی از عجایب هفتگانه دنیا ماچوپیچو پرو
 • شهر لیما
 • ساحل میرافلورس
 • زیگورات هوکاپوکالنا
 • کلیسای سنت فرانسیسکو
 • شهر کوزکو، دره مقدس و روستای اوالنتایتامبو
 • قطار سواری در مسیر آگواس کالینته و ماچوپیچو زیباترین خط ریلی دنیا

اطلاعات تور برزیل ، شیلی و پرو

تور برزیل شیلی پرو:
13شهریور-13 مهر

$ 7200
 • بلیط در حال حاضر 110 میلیون
 • هزینه ویزا 320 دلار

تور برزیل شیلی :
13شهریور-6مهر

$ 5300
 • بلیط در حال حاضر 95 میلیون
 • هزینه ویزا 220 دلار

تور شیلی پرو:
24 شهریور-13 مهر

$ 5000
 • بلیط در حال حاضر 110 میلیون
 • هزینه ویزا 320 دلار

تور برزیل :
13-24 شهریور

$ 2450
 • بلیط در حال حاضر 71 میلیون
 • هزینه ویزا 110 دلار
 • 12 شب اقامت در هتل های 4 و 5 ستاره

تور شیلی :
24شهریور- 6 مهر

$ 2950
 • بلیط در حال حاضر 93 میلیون
 • هزینه ویزا 220 دلار
 • 11 شب هتل 4 و 3 ستاره در شیلی

تور پرو:
5 - 15 مهر

$ 2150
 • بلیط در حال حاضر 93 میلیون
 • هزینه ویزا 220 دلار
 • 8 شب هتل 3 و 4 ستاره در پرو

برنامه سفر تور ترکیبی آمریکای جنوبی : تور برزیل ، تور شیلی و تور پرو

روز اول 13 شهریور: (شروع تور برزیل) ورود به برزیل

ساعت 4:30 صبح با پرواز امارات به سمت دبی خواهیم رفت و پس از توقفی ۲ ساعته به سمت سائوپائولو پرواز خواهیم کرد. پس از ۱۵ ساعت پرواز در ساعت ۱۷:۰۰ وارد بزرگترین کشور آمریکای جنوبی خواهیم شد به هتل ۴ ستاره مان خواهیم رفت و شب را به استراحت خواهیم گذراند.

روز دوم 14 شهریور: گشت سائوپائولو

صبح تا ظهر برای گشت در بزرگترین شهر آمریکای جنوبی فرصت داریم . بافت تاریخی سائوپائولو بازار شهرداری ، خیابان پائولیستا ، خیابان بتمن با گرافیتی های جذابش، کلیسای جامع سائوپائولو  مکانهاییست که میتوانیم از آن دیدن کنیم .

روز سوم 15 شهریور: پرواز به ایگواسو

پس از صرف صبحانه ساعت 7:30 راهی فرودگاه خواهیم شد ساعت 10:55 به سمت ایگواسو پرواز میکنیم و پس از یک ساعت و نیم پرواز به شهر ایگواسو در مرز سه کشور برزیل آرژانتین و پاراگوئه میرسیم.و از باغ پرندگان این شهر دیدن میکنیم.

روز چهارم 16 شهریور: بازدید آبشار ایگواسو

صبح راهی مجموعه آبشارهای ایگواسو یکی از زیباترین آبشارهای دنیا که در مرز آرژانتین ، برزیل و پاراگوپه واقع شده است دیدن خواهیم کرد. این آبشار یکی از زیباترین مناظر طبیعی کره خاکی ما را دارد . پس از پایان گشت علاقمندان میتوانند با هلکوپتر بر فراز آبشار گشت بزنند و یا با قایق های تندرو به زیر آبشار بروند (اختیاری).

روز پنجم 17 شهریور: گشت پارک مرزی

امروز را فرصت دارید تا از پارک مرزی و رستوران رافاین استفاده کنیم.(اختیاری)

روز ششم 18 شهریور: پرواز به ریو

صبح به سمت فرودگاه خواهیم رفت و در ساعت 11 به سمت سائو پرواز میکنیم پس از توقف چند ساعته به سمت شهر ریودوژانیرو که مهمترین قطب گردشگری برزیل است خواهیم رفت و پس از رسیدن به این شهر به هتل ۵ ستاره مان در ساحل کوپاکابانا خواهیم رفت. 

روز هفتم 19 شهریور: بازدید از کوه کله قندی

در صبح این روز راهی کوه کله قندی یا Sugar loaf شویم تا با تله کابین به بالای این کوه برویم و چشم انداز زیبای شهر ریو را از بالا ببینیم. در اینجا میتوانید با استفاده از هلکوپتر به بالای سواحل و مجسمه مسیح بروید (اختیاری)

روز هشتم 20 شهریور: گشت در ریو و بازدید از مجسمه مسیح

بعد از صرف صبحانه به بالای کوه کورکووادو خواهیم رفت و با گذر از میان پارک ملی تیجوکا به دیدن یکی از عجایب هفتگانه دنیا مجسمه مسیح خواهیم رفت.

پس از آن به دیدن محله قدیمی سانتا ترزا و پله‌های سلرون همینطور کلیسای جامع هرمی شکل ریو خواهیم رفت . 

روز نهم ۲۱ شهریور: وقت آزاد در ریو

امروز وقت آزاد داریم تا از سواحل کوپاکابانا و ایپاناما در ریو استفاده کنیم .

روز دهم ۲۲شهریور: حرکت به سمت پاراچی

صبح پس از صرف صبحانه راهی شهرتاریخی پاراچی خواهیم شد و عصر به این شهر میرسیم . عصر را در بافت تاریخی شهر گشت خواهیم زد.

روز یازدهم ۲۳ شهریور: گشت دریایی پاراچی

صبح با قایق به روی دریا خواهیم رفت تا گشتی در ابهای زلال منطقه داشته باشیم و فرصتی برای اسنورکلینگ در منطقه خواهیم داشت.

روز دوازدهم 24 شهریور: بازگشت به سائوپائولو (پایان تور برزیل - شروع تور شیلی)

 ظهر پس از صرف نهار به سمت سائوپائولو برمیگردیم. اینجا از دوستانی که فقط در تور برزیل شرکت کرده اند خداحافظی میکنیم و همراه با دوستانی که در تور شیلی شرکت کرده اند به سمت هتل خواهیم رفت تا استراحت کنیم و شب را در این شهر بگذرانیم.

دوستانی که در تور شیلی شرکت کرده اند بامداد این روز با پرواز به دبی و از دبی پس از 5 ساعت توقف به سائوپائولو پرواز میکنند. و در ساعت 18 وارد خاک برزیل می شوند. و همراه تیم به هتل خواهند رفت.

روز سیزدهم 25 شهریور: سلام شیلی

صبح به سمت فرودگاه خواهیم رفت و ساعت 8:35  به سمت سانتیاگو پرواز کنیم و در ظهر به پایتخت شیلی خواهیم رسید .پس از تهیه سیم کارت، چنج پول و تحویل اتاق ها راهی گشت شهری سانتیاگو خواهیم شد تا از میدان پلازا د آرماز، کلیسای جامع شهر سانتیاگو، نمای بیرونی کاخ ریاست جمهوری، خانه تاریخی پابلو نرودا دیدن کنیم و در پایان به هتل برگردیم

شهر سانتیاگو تور شیلی

روز چهاردهم 26 شهریور: گشت والپرائیسو

صبح این روز راهی شهر ساحلی والپرائیسو میشویم تا از کوچه های رنگی و گرافیتی های معروف این شهر، آسانسور تاریخی والپرائیسو، بازار سنتی (مرکادو)، تپه کانسپسیون و چشم انداز زیبایی که این شهر به  اقیانوس آرام دارد بازدید کنیم و عصر مجدد به سانتیاگو بازخواهیم گشت.

روز پانزدهم 27 شهریور: پرواز به پونتا آرناس

صبح پس از صرف صبحانه به سمت فرودگاه میرویم تا با پروازی به سمت شهر پونتا آرناس برویم . عصر پس از صرف نهار و تحویل گرفتن اتاق گشت کوتاهی در شهر خواهیم داشت.

روز شانزدهم 28 شهریور: گشت جزیره تیرا دل فواگو

امروز یکی از فراموش نشدنی ترین گشت هایمان در شیلی را خواهیم داشت . صبح راهی گشت جزیره تیرا دل فواگو واقع در مرز آرژانتین خواهیم شد و اینجاست که مناظر طبیعی پاتاگونیا را بنظاره خواهیم نشست . عصر هنگام در صورت باز بودن سایت به دیدن منطقه حفاظت شده شاه پنگون King penguin خواهیم رفت.

روز هفدهم 29 شهریور: شهر پورتو ناتالز

صبح پس از صرف صبحانه چک اوت میکنیم و به شهر پورتو ناتالزحرکت میکنیم عصر گشتی در شهر خواهیم داشت و سپس به هتل میرویم

روز هجدهم 30 شهریور: پارک ملی تورس دل پاینه

امروز را در پارک ملی تورس دل پاینه یکی از زیباترین مناطق پاتاگونیا با چشم اندازهای طبیعی پارک سر میکنیم و به بازدید از دریاچه Pehoe، دور نمای یخچال گری، غار میلدون و آبشار تورس دل پاینه خواهیم رفت  

روز نوزدهم 31 شهریور: روز آزاد

امروز را وقت آزاد داریم تا از گشت های اختیاری منطقه مثل پیاده روی در مسیرهای طبیعت گردی پارک تورس دل پاینه یا گشت یخچال بالماسه دا استفاده کنیم.

روز بیست 1 مهر: پرواز به کالاما و روستای سن پدرو

سپس از صرف صبحانه و چک اوت به سمت شهر پونتا آرناز برمیگردیم و با پرواز به شهر کالاما خواهیم رفت پس از رسیدن به این شهر ، به روستای سن پدرو در کنار صحرای آتاکاما میرویم. 

روز بیست و یکم 2 مهر: گشت آتاکاما

صبح این روز گشتی در کنار دریاچه نمک آتاکاما خواهیم داشت و از منطقه صخره های سرخ پیدراس رخاس و دریاچه های منیاکواس و میسکانتی و دریاچه چاکسا دیدن میکنیم و شانس دیدن فلامینگوها را درکنار این دریاچه خواهیم داشت.

روز بیست و دوم 3مهر: گشت کوهستان آند

امروز به مناطق کوهستانی آند خواهیم رفت ابتدا از چشمه های آبفشان در کوه های آتشفشانی واقع در مرز بولیوی دیدن میکنیم و حتی فرصت شنا در آنها را نیز داریم .پس از آن به گشت روستا ماچوکا خواهیم پرداخت و پس از آن به هتل باز میگردیم عصر پس از استراحت به دیدن مناظر طبیعی دره ماه خواهیم رفت.

روز بیست و سوم 4 مهر: بازگشت به سانتیاگو

امروز با پرواز به سانتیاگو بازخواهیم گشت. عصر فرصت کافی دارید تا در شهر گشت بزنید.

روز بیست و چهارم 5 مهر: خداحافظ شیلی (پایان تور شیلی - شروع تور پرو)

ساعت 12 ظهر به فرودگاه خواهیم رفت با دوستانی که فقط در تور شیلی شرکت کرده اند خداحافظی میکنیم و ساعت 16:10 به سائوپائولو پرواز میکنند در ساعت 20  به سائوپائولو میرسند . پس از چند ساعت توقف در نیمه شب راهی دبی خواهند شد .

دوستانی که در ادامه تور پرو نیز شرکت کرده اند به سمت لیما پایتخت پرو پرواز میکنیم و پس از ۴ ساعت پرواز وارد خاک این کشور میشیم . پس از انجام امور فرودگاهی و ویزا به سمت هتلمان در محله میرافلورس میرویم . تا استراحت کنیم.

روز بیست و پنجم 6 مهر: گشت شهر لیما

امروز را پس از خرید سیم کارت و چنج پول به دیدن زیگورات هوکاپوکالنا،کلیسای سان فرانسیسکو و گورستان زیرزمینی آن و بافت تاریخی شهر لیما میگذرانیم.

عصر به ساحل میرافلورس خواهیم رفت تا غروب خورشید را در اقیانوس آرام نظاره گر باشیم.

روز بیست و ششم 7 مهر: پرواز به کوزکو - گشت در شهر کوزکو

صبح پس از صرف صبحانه راهی فرودگاه خواهیم شد و به سمت شهر تاریخی کوزکو پرواز میکنیم . بعد از یک ساعت و نیم به این شهر که در ارتفاع 3400 متری از سطح دریا قراردارد میرسیم. پس از تحویل اتاق ها و صرف نهار فرصت داریم تا در کوچه پس کوچه های این شهر تاریخی که قدمتی ۸۰۰ سال دارد گشت بزنیم ، شهری به جا مانده در دل تاریخ جایی که پیش از این پایتخت امپراطوری اینکاها قدرتمندترین امپراطوری آمریکا جنوبی بوده و امروزه با معماری اسپانیایی خود داستان های جنگ های خونین برای تصاحب این کشور توسط استعمارگران را در کوچه پس کوچه های خود روایت میکند. 

روز بیست و هفتم 8 مهر : اولانتایتامبو

صبح زود از مسیر دره مقدس به دیدن روستای اوالنتایتامبو خواهیم رفت و در مسیر از روستاهایی اینکایی و معادن نمک اینکاها دیدن میکنیم. 

روز بیست و هشتم 9 مهر: قطار اینکاتریل - آگواسکالینته

صبح به طرف ایستگاه راه آهن میرویم تا با قطار در زیباترین مسیر ریلی زمین به سمت آگواس کالینته برویم. مسیری تقریبا دو ساعته که از میان کوهستان های سربه فلک کشیده آند و طبیعت بینظیر منطقه عبور میکند.

عصرهنگام فرصت خوبیست تا از چشمه های آب گرم منطقه استفاده کنیم و در این روستای کوهستانی گشت بزنیم .

روز بیست و نهم ۱۰ مهر: ماچاپیچو

در این روز به دیدن جذابترین بخش سفر پایتخت اینکاها شهری گمشده در دل تاریخ شهری که تا صد ها سال فقط افسانه ای ازش باقیمانده بود میرویم ماچاپیجو.

صبح زود با اتوبوس به سمت دروازه ماچوپیچو میرویم تا یکی از عجایب هفتگانه دنیا را ببینیم. و تا عصر در شهر سنگی ماچاپیچو گشت میزنیم و از قصه های آن خواهیم شنید.

 

روز سی ام 11 مهر: بازگشت به کوزکو

بعد از صرف صبحانه با قطار به اوالنتایتانبو و سپس با اتوبوس به کوزکو باز میگردیم. بعد از ظهر وقت مناسبی است برای گشت زدن در کوزکو و خرید سوغاتیست. 

روز سی و یکم 12 مهر: روز آزاد در کوزکو

امروز را وقت آزاد در کوزکو داریم تا از گشت های آزاد منطقه مثل دیدن از دریاچه های کوهستانی یا کوه های رنگین کمان پرو استفاده کنیم

روز سی و دوم 13مهر:

صبح به سمت لیما پرواز میکنیم تا در فرودگاه برای پرواز به سائوپائولو آماده شویم و ساعت 21 به برزیل میرسیم و منتظر پروازمان خواهیم شد.

روز سی و سوم 14 مهر: پایان برنامه

بامداد پرواز ما به سمت دوبی پرواز خواهد کرد. پس از توقفی کوتاه در فرودگاه دبی به سمت تهران پرواز خواهیم کرد و در ساعت 3 بامداد 15 مهر به تهران خواهیم رسید و سفر پرخاطره مان به ایران خواهیم رسید.

نکات مهم تور تور برزیل و تور شیلی و تور پرو

خدمات تور شیلی تور برزیل و تور پرو

لوازم مورد نیاز تور برزیل ُ تور شیلی و تور پرو

اگر ساکن خارج ایران باشم و یا با پاسپورت غیر ایرانی میتوانم در تور آمریکای جنوبی شرکت کنم؟

شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزای شیلی ویزای برزیل و ویزای پرو

مدارک شغلی جهت دریافت ویزای برزیل و شیلی

برای ثبت نام به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۷۷۰۰ در واتس آپ پیام بدهید

درباره شیلی

کشور زیبای شیلی کشوری است واقع در آمریکای جنوبی که پایتخت و مهم‌ترین شهر آن سانتیاگو است. وقتی به نقشه شیلی نگاه کنید مانند یک نوار بلند و باریک میان رشته کوه آند در شرق و اقیانوس آرام در غرب کشیده شده .
اقیانوس آرام کل مرز غربی این کشور را تشکیل می‌دهد، و از شمال با پرو، از شمال شرق با بولیوی، از شرق با آرژانتین، و در پایین‌ترین نقطه جنوبی کشور با گذرگاه دریک هم‌مرز است.
طول خط ساحلی این کشور با اقیانوس آرام ۶٬۴۳۵ کیلومتر است و طول مرز شیلی با آرژانتین بیش از ۵٬۰۰۰ کیلومتر است که یکی از ۴ مرز طولانی دنیاست. شمالی جنوبی بودن این کشور و قرار گرفتن در اقلیم میان کوهستان آند و اقیانوس آرام مناظر بینظیر و شرایط هوایی متنوعی را برای این کشور رقم زده که این کشور را به یکی از جذابترین مقاصد عاشقان طبیعت گردی تبدیل کرده است.

تور شیلی
تور برزیل و آمازون

درباره برزیل

تور برزیل فرصتیست برای دیدن برزیل بزرگترین و پرجمعیت ‌ترین کشور قاره آمریکای جنوبی ،کشوری با وسعت نزدیک به نیمی از قاره و زبان رسمی پرتغالی . این کشور تنها با اکوادور و شیلی در قاره آمریکای جنوبی مرز مشترک ندارد.
محال است کسی با شنیدن نام برزیل یاد لباس زرد تیم ملی فوتبال و بازیکنان نامی این کشور نیفتاد . مردم این کشور معتقدن فوتبال تنها دین این کشور است و آنها تنها در ۳ روز کاتولیک هستند ، روز تولد، روز ازدواج و روز مرگ.
این کشور بزرگترین صادرکننده‌ قهوه در جهان است و بین گردشگران شهرت زیادی دارد شهرهای ریودوژانیرو، سائوپائولو،پاتان،جنگل های آمازون و آبشار ایگوآسو مهمترین نقاط گردشگری این کشور هست.

اکثر برزیلی ها بیشتر تمایل دارند تا در درون کشور خودشان مسافرت کنند تا به کشورهای خارجی که که دارد ، چون باور دارند کشورشان با وسعت و تنوع اقلیم و امکانات تفریحی که دارد بهترین نقطه دنیا برای سفر است. اقتصاد این کشور جزو ۸ اقتصاد برتر دنیاست.

 

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.