تور ویتنام

جذابیت های تور ویتنام

 • تجربه فراموش نشدنی اقامت در کشتی کروز  در میان خلیج هالونگ بی
 • کانو سواری در میان خلیج هالونگ بی
 • گشت در شهر تاریخی و زیبای هوی آن 
 • دو شب اقامت در منطقه زیبای نین بین
 • قدم زدن بروی پل دست خدا Golden Bridge و تله کابین دانانگ یکی از بلندترین تله کابین های دنیا
 • گشت در دهکده فرانسوی ها 
 • بازدید از تونل های جنگی ویتنام
 • تجربه اقامت کروز در خلیج هالونگ بی
 • گشت در طبیعت بینظیر منطقه نین بین
 • گشت در دلتای مکونگ
 • قایق سواری در رودخانه دهکده نارگیل منطقه کام تان با قایق های سبدی
 • گشت شهری در هوشی مین و هانوی

اطلاعات تور ویتنام

تور تعطیلات خرداد ویتنام:6-18 خرداد

1950 دلار
 • هزینه بلیط در حال حاصر 50 میلیون
 • هزینه پروازهای داخلی 170 دلار
 • ویزا 25 دلار
 • 9شب هتل 5 ستاره + ۱ شب کروز
 • ۲ شب هوشی مین + ۲ شب دانانگ + ۱ شب هوی آن + ۳ شب هانوی + ۲ شب نین بین + ۱ شب کروز در هالونگ بی

تور تعطیلات خرداد ویتنام:11-23 شهریور

1950 دلار
 • هزینه بلیط در حال حاصر 50 میلیون
 • هزینه پروازهای داخلی 170 دلار
 • ویزا 25 دلار
 • 9شب هتل 5 ستاره + ۱ شب کروز
 • ۲ شب هوشی مین + ۲ شب دانانگ + ۱ شب هوی آن + ۳ شب هانوی + ۲ شب نین بین + ۱ شب کروز در هالونگ بی

برنامه سفر ویتنام

روز اول : شروع برنامه - پرواز به سایگون

ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه با پرواز ترکیش به سمت استانبول پرواز میکنیم .

روز دوم: سلام ویتنام

ساعت 2 بامداد به سمت هوشی مین پرواز میکنیم و ساعت 16:25 به وقت محلی وارد سایگون (هوشی مین ) خواهیم شد . پس از انجام پروسه فرودگاهی برای صرف صبحانه به رستوران میرویم و بعد به سمت هتل خواهیم رفت تا استراحت کنیم. عصر را فرصت داریم تا شهر گشت بزنیم و از مراکز خرید دیدن کنیم.

روز سوم : تونل های جنگل ویتنام - دلتای مکانگ (Mekong Delta): تجربه زندگی شناور مردم محلی

صبح راهی تونل های دوره جنگ ویتنام خواهیم شد و پس از بازدید از آن راهی منطقه Cai be خواهیم شد تا از دلتای مکونگ Mekong Delta شریان حیاتی ویتنام دیدن کنیم. مسیر رودخانه Tien را با کروز طی کرده و از جزایر زیبای این منطقه در طی مسیر عبور خواهیم کرد. با قایق های پارویی از زندگی مردم محلی دیدن میکنیم.

 

دلتای مکونگ

روز چهارم: گشت شهری هوشی مین و پرواز به دانانگ

صبح تا ظهر فرصت داریم تا شهر گشتی بزنیم . از از کلیسای جامع نوتردام، اداره پست مرکزی سایگون دیدن میکنیم و سپس به بازار Ben Thanh (نماد سایگون) خواهیم رفت . پس از صرف نهار به سمت فرودگاه خواهیم رفت تا به سمت شهر دانانگ پرواز کنیم . پس از رسیدن به این شهر به سمت هتل ۵ ستاره مان خواهیم رفت تا شب را در هتل استراحت کنیم.

روز پنجم: تپه های باناهیل Ba Na Hill و پل دست خدا

صبح با تله‌کابینِ معروف منطقه که رتبه 5 جهانی را دارد به تپه‌های باناهیل Ba Na Hill می رویم. در این منطقه برای بازدید تپه‌های Vong Nguyet، بتکده، ویلاهای قدیمی فرانسویها، در ایستگاه By Night توقف می‌کنیم. به مسیرمان با تله کابین تا کوه Nui Chua بالای رشته کوه Ba Na ادامه می‌دهیم، و از Nghinh Phong، ویلاهای  Le Nim دیدن می‌کنیم. و بر روی یکی از معروفترین جاذبه های ویتنام پل Golden Bridge معروف به پل دست خدا خواهیم رفت.

در ادامه مسیر میتوانیم قطار تپه نوردی (اولین و منحصر به فردترین قطار کابلی در ویتنام) را تجربه کرده و از انبار شراب قدیمی فرانسوی (Debay Wine Wine Debay)و باغ گل Le Jardin D'amour  دیدن می‌کنیم.

روز ششم: دهکده ماهیگیری CAM THANH

صبح از هتل چک اوت میکنیم و راهی شهر Hoi An هوی آن خواهیم شد . ظهر امروز در کنار ماهیگیران محلی روستای Cam Thanh سوار بر قایق های حصیری ماهیگیری را تجربه خواهیم کرد. و عصر را تا غروب در بافت تاریخی شهر ثبت جهانی و زیبای هوی آن Hoi An گشت میزنیم . با شروع شب فانوس های روی اب چهره زیبایی به شهر میدهند .

نمایش ویدیو درباره شهر هوی آن ویتنام

روز هفتم : پرواز به هانوی

 

صبح تا ظهر فرصت داریم تا در کوچه پس کوچه های بافت تاریخی شهر قدم بزنیم یا از امکانات هتل استفاده کنیم . ظهر به سمت فرودگاه میرویم تا هانوی پایتخت ویتنام پرواز کنیم .و پس از آن به سمت هتل میرویم و اتاقهای مان را تحویل میگیریم . شب میتوانید در شهر گشتی بزنید.

روز هشتم : گشت شهر هانوی

 امروز را در پایتخت ویتنام گشت خواهیم زد. ابتدا از محله قدیم شهر دیدن میکنیم و به کنار دریاچه Hoan Kiem‌خواهیم رفت . عصر نیز به دیدن دهکده عود سازی میرویم.

روز نهم: اقامت کشتی کروز در خلیج هالونگ بی

صبح راهی خلیج Halong Bayخواهیم شد تا در میان مناظر تماشایی خلیج قایق سواری کنیم. سوار قایق کروز شده و در میان مناظر خیره کننده خلیج حرکت می‌کنیم. خلیج هالونگ بی  یکی از معروف‌ترین مکان‌های میراث جهانی یونسکو است که در آن هزاران کارست (سنگ‌های آهکی پر سوراخ) و جزایر آهکی در اندازه‌ها و شکل‌های مختلف وجود دارد؛ این جزایر از دل آب شفاف و زلال خلیج Tonkin بیرون آمده‌اند، اکثر این جزیره‌ها بکر بوده و پای انسان به آنها باز نشده است. باد، باران و دریا در برخی از جزیره‌ها غارهای بی نظیری را پدید آورده‌اند، که از برخی از آنها دیدار خواهیم کرد. می‌توانید با برخی از ورزش‌ها مانند کایاک و شنا خودتان را سرگرم کنید.

روز دهم: گشت خلیج هالونگ بی و گشت شهری هانوی

همراه با صبحانه سبک چای، قهوه و شیرینی، از انجام ورزش تای چی روی عرشه لذت ببرید.  سپس برای دیدن غار دیگری مسیرمان را ادامه خواهیم داد .

پس از ترک هالونگ بی راهی منطقه نین بین خواهیم شد عصر به ریزورت مان در منطقه میرسیم و استراحت میکنیم.

روز یازدهم: گشت در نین بین

امروز را در این منطقه از ویو پوینت Tam Coc دیدن خواهیم کردم . مکانی زیبا با مناظر شگفت انگیز از کوه های آهکی است که از دل دریا در میان مزارع سرسبز برنج دیده می‌شود و در 100 کیلومتری جنوب هانوی واقع شده است. پس از نهار، سوار قایق‌های پارویی می‌شویم و بر روی رود Trang an با گذر از کنار منطقه روستایی قایق سواری می‌کنیم. پس از آن به سمت دیدن منطقه Mua cave خواهیم رفت و از کوه اژدها بالاخواهیم رفت .

روز دوازدهم : خداحافظ ویتنام

ظهر از هتل چک اوت میکنیم و به سمت هانوی برمیگردیم عصر فرصت کافی داریم تا از مراکز خرید هانوی استفاده کنیم و ساعت 20 به فرودگاه میرسیم تا در ساعت 23 از ویتنام خداحافظی کنیم و به سمت استانبول پرواز کنیم

روز سیزدهم: پایان سفر

 ساعت 5:20 به استانبول خواهیم رسید و پس از ۲ ساعت توقف به سمت تهران پرواز میکنیم و در ساعت 11:30 به تهران میرسیم و سفر پر خاطره مان در اینجا به پایان میرسد.

نکات مهم تور ویتنام

خدمات تور ویتنام

لوازم مورد نیاز تور ویتنام

اگر ساکن خارج ایران باشم و یا با پاسپورت غیر ایرانی میتوانم در تور ویتنام شرکت کنم؟

هتل های ویتنام

درباره ویتنام

کشور زیبای ویتنام با مناظر طبیعی چشم نواز، یکی از جذابترین و محبوبترین مقاصد در آسیا و جهان شمرده میشود. جاذبه های طبیعی و تاریخی منحصر به فرد است. مقاصدی مثل خلیج هالونگ بی، شهر ثبت جهانی هوی آن، غارهای آبی نین بین و معابد زیبا که با ایجاد زیرساخت مناسب بخش مهمی از گردشگران شرق آسیا را به سمت خود جذب کند.

کشوری با مردمان خون گرم، فرهنگی غنی که لذت بازدید این کشور را دوچندان میکنند .

برای ثبت نام به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۷۷۰۰ در واتس آپ پیام بدهید

مقالات مرتبط

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.