تور برزیل و آمازون

جذابیت های تور برزیل

 •  گشت در جنگل های آمازون
 • سواحل بینظیر ریو کوپا کوبانا و ایپانما
 • گشت در بافت تاریخی سائوپائولو 
 • قایق سواری در تلاقی  رودخانه های نگرو و آمازون
 • بازدید از قبایل آمازون
 • مشاهده حیات وحش بینظیر آمازون همچون کایمن ها ، تنبل ها و پرندگان بی شمار
 • شنا کردن با دلفین های صورتی
 • پله های سلرون
 • مشاهده آبشار ایگواسو 
 • هلکوپتر سواری برفراز آبشار ایگواسو (اختیاری)
 • بازدید از باغ پرندگان ایگواسو
 • بازدید از کوه کله قندی sugar loaf
 • بازدید از مجسمه مسیح یکی از عجایب هفتگانه دنیای مدرن
 • پاراگلایدر سواری برفراز آسمان ریو (اختیاری)

اطلاعات تور برزیل

از 29 اسفند الی 13 فروردین

تاریخ سفر

۴ از ۵

درجه سختی سفر

4 شب هتل 5* + 6شب هتل ۴ *+ 1 شب لوژ جنگلی آمازون

اقامت

هزینه تور برزیل

2450 دلار

قیمت تور برزیل

750 دلار

پروازهای داخلی در حال حاضر

120 دلار

ویزای برزیل

77میلیون

حدود هزینه بلیط بین المللی

برنامه تور برزیل

روز اول:

از فرودگاه امام خمینی با پرواز قطری در ساعت 22 صبح سفر خود را آغاز می کنیم. پس از ۲ ساعت پرواز به فرودگاه دوحه خواهیم رسید و پس از توقفی ۲ ساعته به سمت سائوپائولو پرواز خواهیم کرد. پس از ۱۵ ساعت پرواز در ساعت ۱۷:۰۰ وارد بزرگترین کشور آمریکای جنوبی خواهیم شد به هتل ۴ ستاره مان خواهیم رفت و شب را به استراحت خواهیم گذراند.

روز دوم: گشت سائوپائولو

صبح تا ظهر برای گشت در این شهر تاریخی وقت داریم . بافت تاریخی سائوپائولو بازار سنتی پارک ایبیراپوئرا و خیابان پائولیستا ، خیابان بتمن با گرافیتی های جذابش، کلیسای جامع سائوپائولو  مکانهاییست که میتوانیم از آن دیدن کنیم .

روز سوم: پرواز به مانائوس

صبح این روز پس از صرف صبحانه ساعت 8 صبح راهی فرودگاه خواهیم شد و ساعت 12:20 با پرواز مستقیم به مانائوس مرکز آمازون پرواز میکنیم. ساعت 15:10 به شهر مانائوس در قلب آمازون میرسیم و به هتل میرویم تا امشب را استراحت کنیم. عصر این روز میتوانیم به مرکز شهر برویم تا گشتی در کنار میدان تاریخی این شهر بزنیم.

روز چهارم : سفر به قلب آمازون

در این روز به سمت رودخانه عظیم آمازون حرکت میکنیم و با قایق به محل تلاقی دو رود نگرو و آمازون سر میزنیم تا یکی از عجایب طبیعی دنیا را که رودخانه ای دو رنگ در این منطقه است را ببینیم. پس از آن به لوژ جنگلی خودمان خواهیم رسید عصر برای گشت به داخل جنگل خواهیم رفت و پس از استراحت عصرگاهی در تاریکی شب به دنبال تمساح کایمن به رودخانه میرویم .

روز پنجم: گشت مانائوس

پس از صرف صبحانه به سمت مانائوس بازخواهیم گشت و در مسیر از قبایل بومی منطقه بازدید خواهیم کرد و در مراسم رقص آنها شرکت خواهیم کرد و با اداب و رسوم آنها آشنا خواهیم شد. بعدازظهر به هتل ۴ ستاره مانائوس می رسیم .

روز ششم: پرواز به ایگواسو

پس از صرف صبحانه ساعت 7:30 راهی فرودگاه خواهیم شد ساعت 10:55 به سمت ایگواسو پرواز میکنیم ولی در مسیر توقفی 1 ساعت و نیمه در سائوپائولو خواهیم داشت و بعد مسیر خود را ادامه خواهیم داد و ساعت 19:05 دقیقه به شهر ایگواسو در مرز سه کشور برزیل آرژانتین و پاراگوئه میرسیم.

روز هفتم: آبشار ایگواسو

صبح راهی مجموعه آبشارهای ایگواسو یکی از زیباترین آبشارهای دنیا که در مرز آرژانتین ، برزیل و پاراگوپه واقع شده است دیدن خواهیم کرد. این آبشار یکی از زیباترین مناظر طبیعی کره خاکی ما را دارد . پس از پایان گشت علاقمندان میتوانند با هلکوپتر بر فراز آبشار گشت بزنید (اختیاری).

پس از پایان گشت در صورت فرصت میتوانیم به دیدن دیدن پارک پرندگان ایگواسو بریم و سپس راهی هتل خواهیم شد .

روز هشتم: گشت پارک مرزی

امروز را فرصت دارید تا از بازارچه مرزی پاراگوئه و پارک مرزی بین 3 کشور برزیل ، آرژانتین و پاراگوئه و شب به رستوران رافایین بروید تا در کنار صرف شام مراسم رقص کشور های آمریکای جنوبی را ببینید.(اختیاری)

روز نهم : پرواز به ریو

ساعت :302 صبح به سمت فرودگاه خواهیم رفت و ساعت 5:25 با پرواز مستقیم به سمت ریودوژانیرو پرواز کنیم ساعت 7:20 به ریو خواهیم رسید پس از رسیدن به این شهر که مهمترین قطب گردشگری برزیل به هتل ۵ ستاره مان در ساحل کوپاکابانا خواهیم رفت. 

روز دهم: بازدید از کوه کله قندی

در صبح این روز راهی کوه کله قندی یا Sugar loaf شویم تا با تله کابین به بالای این کوه برویم و چشم انداز زیبای شهر ریو را از بالا ببینیم. در اینجا میتوانید با استفاده از هلکوپتر به بالای سواحل و مجسمه مسیح بروید (اختیاری)

روز یازدهم : گشت در ریو و بازدید از مجسمه مسیح

بعد از صرف صبحانه به بالای کوه کورکووادو خواهیم رفت و با گذر از میان پارک ملی تیجوکا به دیدن یکی از عجایب هفتگانه دنیا مجسمه مسیح خواهیم رفت.

پس از آن به دیدن محله قدیمی سانتا ترزا و پله‌های سلرون همینطور کلیسای جامع هرمی شکل ریو خواهیم رفت . 

روز دوازدهم: وقت آزاد در ریو

امروز وقت آزاد داریم تا از سواحل کوپاکابانا و ایپاناما در ریو استفاده کنیم .

روز سیزدهم: خداحافظ برزیل

ساعت 10 صبح به سمت فرودگاه خواهیم رفت و ساعت 13:40 از ریودوژانیرو به سمت سائوپائولو پرواز کنیم و چند ساعت در فرودگاه توقف خواهیم داشت تا ساعت 8 شب که سائوپائولو را به مقصد دوحه ترک خواهیم کرد.

روز چهاردهم:

پس از توقفی کوتاه در فرودگاه دوحه به سمت تهران پرواز خواهیم کرد و در ساعت 20:00 به تهران خواهیم رسید و سفر پرخاطره مان به ایران خواهیم رسید.

نکات مهم تور برزیل

خدمات تور برزیل

لوازم مورد نیاز تور برزیل

اگر ساکن خارج ایران باشم و یا با پاسپورت غیر ایرانی میتوانم در تور برزیل شرکت کنم؟

شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزای برزیل

مدارک شغلی جهت دریافت ویزای برزیل

گالری اختصاصی بامبو از برزیل

هتل های سفر برزیل

برای ثبت نام به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۷۷۰۰ در واتس آپ پیام بدهید

درباره برزیل

تور برزیل فرصتیست برای دیدن برزیل بزرگترین و پرجمعیت ‌ترین کشور قاره آمریکای جنوبی ،کشوری با وسعت نزدیک به نیمی از قاره و زبان رسمی پرتغالی . این کشور تنها با اکوادور و شیلی در قاره آمریکای جنوبی مرز مشترک ندارد.
محال است کسی با شنیدن نام برزیل یاد لباس زرد تیم ملی فوتبال و بازیکنان نامی این کشور نیفتاد . مردم این کشور معتقدن فوتبال تنها دین این کشور است و آنها تنها در ۳ روز کاتولیک هستند ، روز تولد، روز ازدواج و روز مرگ.
این کشور بزرگترین صادرکننده‌ قهوه در جهان است و بین گردشگران شهرت زیادی دارد شهرهای ریودوژانیرو، سائوپائولو،پاتان،جنگل های آمازون و آبشار ایگوآسو مهمترین نقاط گردشگری این کشور هست.

اکثر برزیلی ها بیشتر تمایل دارند تا در درون کشور خودشان مسافرت کنند تا به کشورهای خارجی که که دارد ، چون باور دارند کشورشان با وسعت و تنوع اقلیم و امکانات تفریحی که دارد بهترین نقطه دنیا برای سفر است. اقتصاد این کشور جزو ۸ اقتصاد برتر دنیاست.

 

تور برزیل و آمازون
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.