تور شیلی

جذابیت های تور شیلی

  •  گشت در شهر زیبای سانتیاگو
  • گشت در پارک ملی تورس دل پیانه و مناظر جذاب پاتاگونیا
  • منطقه حفاظت شده King Penguin
  • گشت در غار میلدون و آبشار تورس دل پیانه
  • دریاچه نمک و صحرای آکاتاما
  • بازدید از صخره های سرخ پیدراس رخاس
  • دیدار با دسته های فلامینگو در دریاچه میسکانتی

اطلاعات تور شیلی

مهر ۱۴۰۳

تاریخ سفر

۴ از ۵

درجه سختی سفر

۱۱ شب اقامت در هتل های ۴ و ۳ ستاره

اقامت

هزینه تور شیلی

۲۸۵۰دلار

قیمت تور شیلی

۲۲۰ دلار

ویزای برزیل و شیلی

77میلیون

حدود هزینه بلیط بین المللی

برنامه سفر تور شیلی

روز اول:

از فرودگاه امام خمینی با پرواز قطری در ساعت 22 صبح سفر خود را آغاز می کنیم. پس از ۲ ساعت پرواز به فرودگاه دوحه خواهیم رسید و پس از توقفی چند ساعته به سمت سائوپائولو پرواز خواهیم کرد. پس از چند ساعت توقف راهی سانتیاگو خواهیم شد .

نیمه شب پس از رسیدن به این شهر راهی هتلمان خواهیم شد.

روز دوم: گشت سانتیاگو

صبح پس از تهیه سیم کارت، چنج پول راهی گشت شهری سانتیاگو خواهیم شد تا از میدان پلازا د آرماز، کلیسای جامع شهر سانتیاگو، نمای بیرونی کاخ ریاست جمهوری، خانه تاریخی پابلو نرودا دیدن کنیم و در پایان به هتل برگردیم

شهر سانتیاگو تور شیلی

روز سوم: گشت والپرائیسو

صبح این روز راهی شهر ساحلی والپرائیسو میشویم تا از کوچه های رنگی و گرافیتی های معروف این شهر، آسانسور تاریخی والپرائیسو، بازار سنتی (مرکادو)، تپه کانسپسیون و چشم انداز زیبایی که این شهر به  اقیانوس آرام دارد بازدید کنیم و عصر مجدد به سانتیاگو بازخواهیم گشت.

روز چهارم : پرواز به پونتا آرناس

صبح پس از صرف صبحانه به سمت فرودگاه میرویم تا با پروازی به سمت شهر پونتا آرناس برویم . عصر پس از صرف نهار و تحویل گرفتن اتاق گشت کوتاهی در شهر خواهیم داشت.

روز پنجم: گشت جزیره تیرا دل فواگو

امروز یکی از فراموش نشدنی ترین گشت هایمان در شیلی را خواهیم داشت . صبح راهی گشت جزیره تیرا دل فواگو واقع در مرز آرژانتین خواهیم شد و اینجاست که مناظر طبیعی پاتاگونیا را بنظاره خواهیم نشست . عصر هنگام در صورت باز بودن سایت به دیدن منطقه حفاظت شده شاه پنگون King penguin خواهیم رفت.

روز ششم: شهر پورتو ناتالز

صبح پس از صرف صبحانه چک اوت میکنیم و به شهر پورتو ناتالزحرکت میکنیم عصر گشتی در شهر خواهیم داشت و سپس به هتل میرویم

روز هفتم: پارک ملی تورس دل پاینه

امروز را در پارک ملی تورس دل پاینه یکی از زیباترین مناطق پاتاگونیا با چشم اندازهای طبیعی پارک سر میکنیم و به بازدید از دریاچه Pehoe، دور نمای یخچال گری، غار میلدون و آبشار تورس دل پاینه خواهیم رفت  

روز هشتم: گشت پارک مرزی

امروز را وقت آزاد داریم تا از گشت های اختیاری منطقه مثل پیاده روی در مسیرهای طبیعت گردی پارک تورس دل پاینه یا گشت یخچال بالماسه دا استفاده کنیم.

روز نهم : پرواز به کالاما و روستای سن پدرو

سپس از صرف صبخانه و چک اوت به سمت شهر پونتا آرناز برمیگردیم و با پرواز به شهر کالاما خواهیم رفت پس از رسیدن به این شهر ، به روستای سن پدرو در کنار صحرای آتاکاما میرویم. 

روز دهم: گشت آتاکاما

صبح این روز گشتی در کنار دریاچه نمک آتاکاما خواهیم داشت و از منطقه صخره های سرخ پیدراس رخاس و دریاچه های منیاکواس و میسکانتی و دریاچه چاکسا دیدن میکنیم و شانس دیدن فلامینگوها را درکنار این دریاچه خواهیم داشت.

روز یازدهم : گشت کوهستان آند

امروز به مناطق کوهستانی آند خواهیم رفت ابتدا از چشمه های آبفشان در کوه های آتشفشانی واقع در مرز بولیوی دیدن میکنیم و حتی فرصت شنا در آنها را نیز داریم .پس از آن به گشت روستا ماچوکا خواهیم پرداخت و پس از آن به هتل باز میگردیم عصر پس از استراحت به دیدن مناظر طبیعی دره ماه خواهیم رفت.

روز دوازدهم: بازگشت به سانتیاگو

امروز با پرواز به سانتیاگو بازخواهیم گشت. غصر فرصت کافی دارید تا در شهر گشت بزنید.

روز سیزدهم: خداحافظ شیلی

ساعت 10 صبح به سمت فرودگاه خواهیم رفت و ساعت 13:40 از سانتیاگو به سمت سائوپائولو پرواز کنیم و چند ساعت در فرودگاه توقف خواهیم داشت تا در نیمه شب سائوپائولو را به مقصد دوحه ترک خواهیم کرد.

روز چهاردهم:

پس از توقفی کوتاه در فرودگاه دوحه به سمت تهران پرواز خواهیم کرد و در ساعت 20:00 به تهران خواهیم رسید و سفر پرخاطره مان به ایران خواهیم رسید.

نکات مهم تور شیلی

خدمات تور شیلی

لوازم مورد نیاز تور شیلی

اگر ساکن خارج ایران باشم و یا با پاسپورت غیر ایرانی میتوانم در تور شیلی شرکت کنم؟

شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزای شیلی و برزیل

مدارک شغلی جهت دریافت ویزای شیلی

هتل های سفر برزیل

برای ثبت نام به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۷۷۰۰ در واتس آپ پیام بدهید

درباره شیلی

کشور زیبای شیلی کشوری است واقع در آمریکای جنوبی که پایتخت و مهم‌ترین شهر آن سانتیاگو است. وقتی به نقشه شیلی نگاه کنید مانند یک نوار بلند و باریک میان رشته کوه آند در شرق و اقیانوس آرام در غرب کشیده شده .
اقیانوس آرام کل مرز غربی این کشور را تشکیل می‌دهد، و از شمال با پرو، از شمال شرق با بولیوی، از شرق با آرژانتین، و در پایین‌ترین نقطه جنوبی کشور با گذرگاه دریک هم‌مرز است.
طول خط ساحلی این کشور با اقیانوس آرام ۶٬۴۳۵ کیلومتر است و طول مرز شیلی با آرژانتین بیش از ۵٬۰۰۰ کیلومتر است که یکی از ۴ مرز طولانی دنیاست. شمالی جنوبی بودن این کشور و قرار گرفتن در اقلیم میان کوهستان آند و اقیانوس آرام مناظر بینظیر و شرایط هوایی متنوعی را برای این کشور رقم زده که این کشور را به یکی از جذابترین مقاصد عاشقان طبیعت گردی تبدیل کرده است.

تور شیلی
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.