تور پرو

اطلاعات تور پرو

۶ الی ۲۲ فروردین

زمان برنامه از برزیل

۱۰ الی ۲۲ فروردین

زمان شروع برنامه از پرو

۳ از ۵

درجه سختی سفر

هتل ۳ و ۴ ستاره + یک شب ویلای ساحلی

اقامت

جذابیت های تور پرو

 • دیدن یکی از عجایب هفتگانه دنیا ماچوپیچو پرو
 • شهر لیما
 • ساحل میرافلورس
 • زیگورات هوکاپوکالنا
 • کلیسای سنت فرانسیسکو
 • واحه کویری هوکاچینا
 • شهر کویری ایکا
 • شهر پیسکو
 • خطوط اعجاب انگیز نازکا
 • شهر ساحلی پاراکاز
 • دیدن شیر دریایی و پنگوئن در گالاپاگوس کوچک
 • شهر کوزکو، دره مقدس و روستای اوالنتایتامبو
 • قطار سواری در مسیر آگواس کالینته و ماچوپیچو زیباترین خط ریلی دنیا
تور پرو ماچوپیچو

هزینه تور پرو

۲۱۵۰ دلار

هزینه سفر

۱۸۰۰ دلار

هزینه سفر برای همسفران تور برزیل

۳۵ دلار

ویزای پرو

۴۵ میلیون تومان (پرواز تا برزیل) + ۳۰ میلیون تومان (پرواز بین برزیل و پرو)

هزینه بلیط

اگر ساکن خارج ایران باشم و یا با پاسپورت غیر ایرانی میتوانم در تور پرو شرکت کنم؟

اگر شما ساکن خارج از ایران هستید و در کشور مبدا امکان اخذ ویزای پرو را دارید و یا دارای پاسپورت غیرایرانی هستم که برای ورود به کشور پرو نیاز به دریافت ویزا ندارد، میتوانید در زمان شروع برنامه در لیما به تیم ملحق شوید. و هزینه سفر بجای 2050 دلار برای شما ۱۸۰۰ دلار خواهد بود.

برنامه تور پرو

روز اول : یکشنبه ۶ فروردین - ۲۶ مارس

از فرودگاه امام خمینی با پرواز قطری در ساعت 5 صبح سفر خود را آغاز می کنیم. پس از ۲ ساعت پرواز به فرودگاه دوحه خواهیم رسید و پس از توقفی ۲ ساعته به سمت سائوپائولو پرواز خواهیم کرد. پس از ۱۵ ساعت پرواز در ساعت ۱۷:۰۰ وارد بزرگترین کشور آمریکای جنوبی خواهیم شد سپس با ایرلاین های برزیلی ساعت ۲۰:۳۵ از سائو به مقصد ریو پرواز می‌کنیم و در ساعت ۲۱:۴۰ شب به فرودگاه ریو می‌رسیم و راهی هتل ۵ ستاره مان خواهیم شد..

 

روز دوم: دوشنبه ۷ فروردین - ۲۷ مارس

صبح به سفارت پرو مراجعه میکنیم تا برای دریافت دریافت ویزا این کشور اقدام کنیم و عصر فرصت کافی داریم تا از سواحل کوپاکابانا و ایپاناما استفاده کنیم.

روز سوم: سه شنبه ۸ فروردین - ۲۸ مارس

در صبح این روز راهی کوه کله قندی یا Sugar loaf شویم تا با تله کابین به بالای این کوه برویم و چشم انداز زیبای شهر ریو را از بالا ببینیم. در اینجا میتوانید با استفاده از هلکوپتر به بالای سواحل و مجسمه مسیح بروید (اختیاری)

روز چهارم : چهارشنبه ۹ فروردین - ۲۹ مارس

بعد از صرف صبحانه به بالای کوه کورکووادو خواهیم رفت تا از مجسمه مسیح دیدن کنیم .  بعد از آن به دیدن محله قدیمی سانتا ترزا و پله های سلرون همینطور کلیسای جامع هرمی شکل ریو خواهیم رفت . 

روز پنجم : پنجشنبه ۱۰ فروردین - ۳۰ مارس

این روز تا ظهر زمان آزاد داریم تا از سواحل منطقه و همچنین تجربه پاراگلایدر سواری بر فراز شهر ریودوژانیرو استفاده کنیم. عصر پس از صرف نهار به سمت فرودگاه خواهیم رفت تا با پرواز  مستقیم راهی لیما پایتخت پرو میشویم پس از ۶ ساعت پرواز در نیمه شب وارد این شهر زیبا خواهیم شد و برای استراحت به هتل 4 ستاره مان در محله میرافلورس خواهیم رفت.

روز ششم: جمعه ۱۱ فروردین - ۳۱ مارس

امروز را پس از خرید سیم کارت و چنج پول به دیدن زیگورات هوکاپوکالنا،کلیسای سان فرانسیسکو و گورستان زیرزمینی آن و بافت تاریخی شهر لیما میگذرانیم.

عصر به ساحل میرافلورس خواهیم رفت تا غروب خورشید را در اقیانوس آرام نظاره گر باشیم.

ساحل میرافلورس لیما

روز هفتم: شنبه ۱۲ فروردین - ۱ آوریل

پس از صرف صبحانه به سمت شهر کویری ایکا خواهیم رفت . پیش از ظهر به این شهر میرسیم و از واینری های معروف این شهر دیدن کنیم. پس از صرف نهار به سمت واحه هوکاچینا میرویم و با ماشین های بوگی ، در بیابان های ایکا تجربه سافاری را خواهیم داشت.

روز هشتم: یکشنبه ۱۳ فروردین - ۲ آوریل

صبح زود به سمت شهرنازکا خواهیم رفت تا خطوط اسرار آمیز ۲۰۰۰ ساله نازکا را ببینیم. علاقمندان به دیدن این عجایب میتوانند بصورت اختیاری سوار بر پرواز از فراز این منطقه دیدن کنند. پس از این از کارگاه های سنگ و سفالگری نازکا دیدن میکنیم و به سمت شهر پاراکاس میرویم تا شب را در نزدیک اقیانوس آرام بگذرانیم.

روز نهم: دوشنبه ۱۴ فروردین - ۳ آوریل

صبح با قابق به سمت دیدن جزایر پاراکاس میرویم جایی که به گالاپاگوس کوچک معروف است مکانی برای دیدن شیرهای دریایی و پنگوئن ها که یکی از جذابترین گشت ها برای دیدن حیات وحش و طبیعت بینظیر منطقه است. پس از آن راهی شهر لیما خواهیم شد تا با پرواز به سمت شهر کوزکو پرواز کنیم . شب به این شهر تاریخی خواهیم رسید و برای استراحت به هتلمان میرویم. 

روز دهم: سه شنبه ۱۵ فروردین - ۴ آوریل

این روز فرصت مناسبیست تا در کوچه پس کوچه های شهر تاریخی کوزکو که ۸۰۰ سال قدمت دارد گشت بزنیم ، شهری به جا مانده در دل تاریخ جایی که پیش از این پایتخت امپراطوری اینکاها قدرتمندترین امپراطوری آمریکا جنوبی بوده و امروزه با معماری اسپانیایی خود داستان های جنگ های خونین برای تصاحب این کشور توسط استعمارگران را در کوچه پس کوچه های خود روایت میکند. 

روز یازدهم: چهارشنبه ۱۶ فروردین - ۵ آوریل

صبح زود به از مسیر دره مقدس  دیدن روستای اوالنتایتامبو خواهیم رفت و از روستاهایی اینکایی و معادن نمک اینکاها دیدن میکنیم. 

روز دوازدهم:پنجشنبه ۱۷ فروردین - ۶ آوریل

صبح به طرف ایستگاه راه آهن میرویم تا با قطار در زیباترین مسیر ریلی زمین به سمت آگواس کالینته برویم. مسیری تقریبا دو ساعته که از میان کوهستان های سربه فلک کشیده آند و طبیعت بینظیر منطقه عبور میکند.

عصرهنگام فرصت خوبیست تا از چشمه های آب گرم منطقه استفاده کنیم و در این روستای کوهستانی گشت بزنیم .

روز سیزدهم: جمعه ۱۸ فروردین - ۷ آوریل

در این روز به دیدن جذابترین بخش سفر پایتخت اینکاها شهری گمشده در دل تاریخ شهری که تا صد ها سال فقط افسانه ای ازش باقیمانده بود میرویم ماچاپیجو.

صبح زود با اتوبوس به سمت دروازه ماچوپیچو میرویم تا یکی از عجایب هفتگانه دنیا را ببینیم. و تا عصر در شهر سنگی ماچاپیچو گشت میزنیم و از قصه های آن خواهیم شنید.

 

روز چهاردهم: شنبه ۱۹ فروردین - ۸ آوریل

بعد از صرف صبحانه با قطار به اوالنتایتانبو و سپس با اتوبوس به کوزکو باز میگردیم. بعد از ظهر وقت مناسبی است برای گشت زدن در کوزکو و خرید سوغاتی. 

روز پانزدهم: یکشنبه ۲۰ فروردین - ۹ آوریل

صبح به سمت لیما پرواز میکنیم تا در فرودگاه برای پرواز به سائوپائولو آماده شویم و ساعت 21 به برزیل میرسیم و منتظر پروازمان به دبی خواهیم شد.

روز شانزدهم: دوشنبه ۲۱ فروردین - ۱۰ آوریل

ساعت ۰۲:۴۰ صبح به سمت قطر پرواز می کنیم و در ساعت ۲۲:۵۰ به فرودگاه دوحه می رسیم.

روز هفدهم: سه شنبه ۲۲ فروردین - ۱۱ آوریل

ساعت ۰۰:۵۰ به سمت تهران پرواز خواهیم کرد و در ساعت ۰۴:۴۰ به تهران میرسیم و تور پرو این سرزمین دوست داشتنی  خاطراتی تکرار نشدنی به پایان میرسد.

تقویم تور پرو

نکات مهم تور پرو

خدمات تور پرو

لوازم مورد نیاز تور پرو

هتل های سفر برزیل

برای ثبت نام به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۷۷۰۰ در واتس آپ پیام بدهید

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.