تور ژاپن

جذابیت های تور ژاپن

 • تماشای چشم‌انداز بی‌نظیر کوهستان فوجی یاما
 • گشت و گذار در شهر تاریخی کیوتو
 • بازدید از معبد تودای‌جی نارا و گوزن های نارا
 • گذر با کشتی از دریاچه آشی
 • شهرگردی در توکیوی مدرن
 • بازدید از قلعه تاریخی اوساکا
 • بازدید از برج توکیو تا ارتفاع ۱۵۰ متری
 • قدم زدن در میان جنگل‌های بامبوی کیوتو و باغ زن

هزینه تور ژاپن

19 الی 30 اردیبهشت

$ 3200
 • بلیط در حال حاضر 67 میلیون
 • پرواز از شهرهای تهران مشهد شیراز اصفهان و تبریز
 • ۹ شب هتل 4 و 5 ستاره
 • هزینه اتاق سینگل : 3950$

13 الی 24 شهریور

$ 3200
 • بلیط در حال حاضر 73 میلیون
 • هزینه ویزا 50 دلار
 • ۹ شب هتل 4 و 5 ستاره
 • هزینه اتاق سینگل : 3950$

21 آبان الی 2 آذر

$ 3200
 • بلیط در حال حاضر 73 میلیون
 • هزینه ویزا 50 دلار
 • ۹ شب هتل 4 و 5 ستاره
 • هزینه اتاق سینگل : 3950$

برنامه سفر ژاپن

روز اول: شروع برنامه

ساعت 3:55 با پرواز هواپیمایی ترکیش به‌ سمت استانبول پرواز خواهیم کرد. و پس از چند ساعت توقف به سمت توکیو پرواز میکنیم.

روز دوم - ورود به توکیو

ساعت 8:50 صبح به توکیو خواهیم رسید. پس از طی تشریفات کنترل ویزا و پاسپورت، به‌ سمت هتل خواهیم رفت و استراحت خواهیم کرد.عصر فرصت کافی را داریم تا باهم در شهر گشت بزنیم و از چهارراه شیبویا و شینجوکو که جذابترین محلات شهر هستند دیدن کنیم

چهارراه شیبویا توکیو

روز سوم - گشت توکیو

صبح از برج توکیو Skytree بلند ترین برج مخابراتی ژاپن بازدید می‌کنیم. پس از آن، به دیدن محله و معبد آساکوسا می‌رویم. ظهر پس از صرف ناهار با قایق های کروز راهی جزایر مصنوعی اودایبا خواهیم شد و از پل رنگین کمان و مجسمه آزادی دیدن می‌کنیم. عصر به هتل بازخواهیم گشت. در عصر این روز میتوانیم به موزه هنرهای دیجیتال تیم لب (گشت اختیاری) بروند.

کاخ سلطنتی توکیو
معبد سنسوجی کیوتو تور ژاپن

روز چهارم - روز ازاد در توکیو

روز چهارم برای گشت‌زنی در توکیو وقت آزاد خواهید داشت؛ همچنین می‌توانید در گشت اختیاری دیزنی‌لند شرکت کنید. یا حتی به دیدن شهر یوکوهاما بروید.

دیزنی لند توکیو

روز پنجم: گشت‌زنی در هاکونه

صبح پس از صرف صبحانه راهی شهر کوهستانی هاکونه می‌شویم. پس از 2 ساعت و طی مسیر زیبای بین دو شهر به این شهر که یکی از معروفترین شهرها از نظر جذابیت های طبیعیست میرسیم، پس از رسیدن به شهر ، راهی دریاچه آشی خواهیم شد تا با کشتی از روی این دریاچه عبور کنیم. در طول مسیر، اگر هوا با ما یاری کند می‌توانیم دورنمای قله زیبای فوجی را ببینیم . با تله کابین به بالای کوه خواهیم رفت در کنار موزه هنرهای معاصر هاکونه در بالای کوه نهار را صرف میکنیم و پس از آن از روی پل معلق skywalk خواهیم رفت. عصر به هتل خود در Oiso در کنار اقیانوس آرام خواهیم رفت. شما میتوانید از آبگرم معروف هتل در این شهر استفاده کنید.

روز ششم - سلام کیوتو

ساعت 8:30 راهی ایستگاه قطار خواهیم شد تا با قطارهای تندرو ژاپن معروف به شینکانسن راهی شهر تاریخی کیوتو شویم .قطار راس ساعت 10:07حرکت خواهد کرد و ساعت 12:12 به کیوتو خواهد رسید. سپس راهی هتل خواهیم شد تا استراحت کنیم و عصر را میتوانیم در محله های قدیمی شهر شهر گشت بزنیم.

روز هفتم - گشت و گذار در کیوتو

صبح این روز، به بازدید معبد کینکاکوجی خواهیم رفت بعد از آن سایت ثبت جهانی یونسکو ، معبد طلایی کیوتو دیدن خواهیم کرد و سپس راهی جنگل بامبو و باغ زن خواهیم شد.

جنگل بامبو تور ژاپن
معبد کیومیزی درا کیوتو تور ژاپن
معبد فوشیمی ایناری کیوتو تور ژاپن
معبد طلایی کینکاکوجی کیوتو تور ژاپن

روز هشتم - حرکت به سمت اوساکا و گشت نارا

صبح این روز ، شهر کیوتو را به مقصد اوساکا ترک خواهیم کرد. در مسیر، در شهر نارا از معبد تودای‌جی و آهوهای آزاد در محوطه آن دیدن می‌کنیم. عصر، پس از رسیدن به شهر اوساکا، از قصر و قلعه سلطنتی اوساکا بازدید می‌کنیم.

قلعه اوساکا در ساکورا

روز نهم - گشت کوبه

صبح تا عصر، به شهر کوبه دومین بندر بزرگ ژاپن خواهیم رفت تا در بوتانیک گاردن، پل معلق کوبه و مرکز خرید Outlet گشت بزنیم.

روز دهم - روز آزاد در اوزاکا

امروز آزادید تا در شهر اوزاکا گشت بزنید همچنان میتوانید به شهربازی یونیورسال استودیو بروید. همینطور اگر بخواهید میتوانید با قطارهای شینکانزن به شهر هیروشیما بروید تا در این شهر تاریخی که نامی مهم در تاریخ جنگ جهانی است گشتی داشته باشید.

روز یازدهم- خداحافظ ژاپن

 

صبح تا عصر را وقت ازاد دارید تا از مراکز خرید اوساکا استفاده کنید و ساعت 6 عصر به سمت فرودگاه خواهیم رفت و ساعت 10 شب از ژاپن خداحافظ میکنیم و به سمت استانبول پرواز میکنیم.

روز یازدهم - پایان سفر

ساعت ۰۵:۰۰ صبح وارد فرودگاه استانبول خواهیم شد و پس از ۳ ساعت توقف راهی ایران می‌شویم و در نهایت، ساعت 11:30 صبح به ایران می‌رسیم و سفر پرماجرا و خاص خود را به پایان می‌رسانیم.

خدمات تور ژاپن

نکات مهم تور ژاپن

لوازم مورد نیاز تور ژاپن

مدراک مورد نیاز ویزای ژاپن

مدراک شغلی جهت دریافت ویزای ژاپن

هتل های تور ژاپن

برای ثبت نام به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۷۷۰۰ در واتس آپ پیام بدهید

درباره ژاپن

سرزمین خورشید تابان، ژاپن، جایی است که ترکیب مدرنیته، تکنولوژی‌های پیشرفته و سنت‌ها و آداب کهن، هوش از سر هر انسانی می‌برد. اینجا کشور شگفتی‌هاست؛ سرزمین شکوفه‌های گیلاس، جشنواره‌ها و فستیوال‌های جذاب‌، انیمه‌ و مانگا، سرگرمی و خرید، معابد و باغ‌‌های تاریخی و غیره.  

ژاپن در اقیانوس آرام و در شرق آسیا قرار دارد؛ جایی که پایتخت آن، توکیو است. از دیگر شهرهای معروف آن می‌توان به کیوتو، اوساکا، هیروشیما، نارا، تاکایاما، هاکونه، فوکواکا، ناگویا، ناگاساکی و غیره اشاره کرد. 

ژاپن کشور عجیب، فوق‌العاده و موفقی است؛ ترکیب تاریخ غنی با فرهنگ مدرن، غذاهای متنوع، سالم و هیجان‌انگیز، شهروندانی منظم و مودب، وجود انواع روش‌های حمل‌و‌نقل و جاذبه‌های توریستی، ژاپن را به یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری دنیا تبدیل کرده است. آیا شما نیز دوست دارید سفر به این سرزمین شگفت‌انگیز را تجربه کنید؟

شهرک سینمایی کیوتو ژاپن
آبشار ناچی تایشی ژاپن

تور ارزان ژاپن

ژاپن یکی از مقاصد محبوب گردشگران ایرانی است و بسیاری از علاقه‌مندان سرزمین آفتاب درخشان، این کشور را برای سفر انتخاب می‌کنند. اما به‌طور کلی، ژاپن نسبت به سایر مقاصد خارجی، نسبتا گران‌قیمت‌تر است. به همین دلیل، بسیاری از مسافران ایرانی برای سفر به این کشور، به‌ دنبال تور ارزان ژاپن و پیشنهادهای مقرون‌به‌صرفه هستند. در همین راستا هم، بامبو اکوتور تلاش کرده‌ که تا جای ممکن، شرایط سفر با تور ارزان ژاپن را فراهم کند؛ به طوری که در کنار ارائه خدمات با کیفیت، نرخ‌های بهتری را در تورهای خود ارائه دهد.

سفرهای مشابه

مقالات مرتبط

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.