تور ایسلند

اطلاعات تور ایسلند

۱۱ الی ۲۰ مهر ۱۴۰۲

مدت برنامه

۲ از ۵

درجه سختی سفر

۸ شب هتل ۴ و ۳ ستاره

اقامت

جذابیت های تور ایسلند

  • گشت در دور جزیره ایسلند در مسیر Golden Ring
  • گشت در ساحل سیاه الماس
  • تماشای چشم‌انداز بی‌نظیر کوهستان معروف Kikjufell
  • بازدید از یخچالهای طبیعی ویتناجکول و اسکافتافل
  • فرصت استفاده از بلولاگن و اسکای لاگن
  • گشت شهری در ریکاویک
  • یک روز گشت شهری در میلان

خدمات تور ایسلند

هزینه تور ایسلند

2750 یورو

هزینه سفر

47 میلیون تومان

حدود هزینه بلیط در حال حاضر

برنامه سفر ایسلند

روز اول: شروع برنامه

با پرواز اتریشی به سمت وین و سپس میلان پرواز خواهیم کرد . امشب را در میلان گشتی خواهیم داشت.

روز دوم - گشت میلان و پرواز به ریکاویک

صبح تا ظهر امروز را به گشت در میلان خواهیم گذراند و ظهر راهی فرودگاه خواهیم شد و به سمت ریکاویک پایتخت ایسلند پرواز خواهیم کرد. پس از رسیدن به ریکاویک به سمت هتل 4 ستاره مان در مرکز شهر خواهیم رفت تا استراحتی داشته باشیم.

ریکاویک ایسلند

روز سوم - گشت پارک ملی تینگولیر

صبح به سمت پارک ملی تینگولیر حرکت خواهیم کرد. در این منطق ه از آبشارهای برارفاس و گوفلاس و سلجالاندفاس و آبقشان یزر دیدن میکنیم و در عصر به شهر ویک خواهیم رسید.

روز چهارم : بازدید از ساحل سیاه و پارک یخی ورناجکول

صبح راهی ساحل سیاه کیرکوفیارا و صخره های مکعبی و بازالتی هالسانفشیر خواهیم شد. بعد از آن راهی پارک یخی ورناجکول خواهیم شد تا مناظر پر شکوه یخچال های طبیعی را ببینیم.

روز پنجم: دره آسیبرگی

 

صبح امروز راهی شهر اگلیستادیر خواهیم شد و در مسیر از خانه های روستایی منطقه دیدن میکنیم. پس از آن به دیدن خانه های تاریخی در دل تپه های منطفه torf hjarðarhagi خواهیم رفت پس از این به دیدن آبشار ریوکندی و مناظر آتشفشانی منطقه خواهیم رفت در ادامه مسیر آبشار دتیفاس و جنگل و دره آسیبرگی جزو مناظریست که در امروز قرار است ببینیم.

روز ششم

امروز گشتی در کنار دریاچه می واتن ، آتشفشان ویتی ، گل جوشان هوریر ، جنگل دیموبورگیر، آتشفشان هورفجال خواهیم داشت.

روز هفتم - صخره اژدها - بازگشت به ریکاویک

صبح به کنار اقیانوس خواهیم رفت تا صخره اژدها ویتسرکور را ببینیم بعد از آن به دیدن آبشار گلنی و هرانفوسار خواهیم رفت و عصر به ریکاویک خواهیم رسید.

روز هشتم - گشت ریکاویک

 امروز را فرصت داریم تا در ریکاویک گشت بزنیم و عصر به چشمه های آبگرم بلولاگن برویم.

روز نهم - خداحافظ ایسلند

ظهر به سمت فرودگاه خواهیم رفت تا به سمت وین پرواز کنیم. پس از توقفی چند ساعته در وین با پروازی 5 ساعته راهی ایران خواهیم شد

روز دهم - پایان سفر

بامداد این روز به ایران خواهیم رسید و سفر پر خاطره مان در اینجا به پایان میرسد.

تقویم سفر ایسلند

نکات مهم تور ایسلند

مدراک مورد نیاز دریافت ویزای شینگن

مدراک شغلی جهت دریافت ویزای شینگن

مقالات مرتبط

هتل های ویتنام

درباره ژاپن

سرزمین خورشید تابان، ژاپن، جایی است که ترکیب مدرنیته، تکنولوژی‌های پیشرفته و سنت‌ها و آداب کهن، هوش از سر هر انسانی می‌برد. اینجا کشور شگفتی‌هاست؛ سرزمین شکوفه‌های گیلاس، جشنواره‌ها و فستیوال‌های جذاب‌، انیمه‌ و مانگا، سرگرمی و خرید، معابد و باغ‌‌های تاریخی و غیره.  

ژاپن در اقیانوس آرام و در شرق آسیا قرار دارد؛ جایی که پایتخت آن، توکیو است. از دیگر شهرهای معروف آن می‌توان به کیوتو، اوساکا، هیروشیما، نارا، تاکایاما، هاکونه، فوکواکا، ناگویا، ناگاساکی و غیره اشاره کرد. 

ژاپن کشور عجیب، فوق‌العاده و موفقی است؛ ترکیب تاریخ غنی با فرهنگ مدرن، غذاهای متنوع، سالم و هیجان‌انگیز، شهروندانی منظم و مودب، وجود انواع روش‌های حمل‌و‌نقل و جاذبه‌های توریستی، ژاپن را به یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری دنیا تبدیل کرده است. آیا شما نیز دوست دارید سفر به این سرزمین شگفت‌انگیز را تجربه کنید؟

شهرک سینمایی کیوتو ژاپن
آبشار ناچی تایشی ژاپن

تور ارزان ژاپن

ژاپن یکی از مقاصد محبوب گردشگران ایرانی است و بسیاری از علاقه‌مندان سرزمین آفتاب درخشان، این کشور را برای سفر انتخاب می‌کنند. اما به‌طور کلی، ژاپن نسبت به سایر مقاصد خارجی، نسبتا گران‌قیمت‌تر است. به همین دلیل، بسیاری از مسافران ایرانی برای سفر به این کشور، به‌ دنبال تور ارزان ژاپن و پیشنهادهای مقرون‌به‌صرفه هستند. در همین راستا هم، بامبو اکوتور تلاش کرده‌ که تا جای ممکن، شرایط سفر با تور ارزان ژاپن را فراهم کند؛ به طوری که در کنار ارائه خدمات با کیفیت، نرخ‌های بهتری را در تورهای خود ارائه دهد.

برای ثبت نام به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۷۷۰۰ در واتس آپ پیام بدهید

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.