تور پرو

اطلاعات تور پرو

تور آمریکای جنوبی
برزیل ، شیلی پرو 1403

 • تور برزیل : 13 تا 25 شهریور 1403
 • تور شیلی : 23 شهریور تا 6 مهر 1403
 • تور پرو: 5 الی 14 مهر 1403

تور پرو1403 :5- 14 مهر

$ 2150
 • بلیط در حال حاضر 93 میلیون
 • هزینه ویزا 220 دلار
 • 8 شب هتل 4 و 3 ستاره در پرو

جذابیت های تور پرو

 • دیدن یکی از عجایب هفتگانه دنیا ماچوپیچو پرو
 • شهر لیما
 • ساحل میرافلورس
 • زیگورات هوکاپوکالنا
 • کلیسای سنت فرانسیسکو
 • شهر کوزکو، دره مقدس و روستای اوالنتایتامبو
 • قطار سواری در مسیر آگواس کالینته و ماچوپیچو زیباترین خط ریلی دنیا
تور پرو ماچوپیچو

برنامه تور پرو

روز اول 5 مهر : سلام پرو

از فرودگاه امام خمینی با پرواز قطری در ساعت 5 صبح سفر خود را آغاز می کنیم. پس از ۲ ساعت پرواز به فرودگاه دوحه خواهیم رسید و پس از توقفی ۲ ساعته به سمت سائوپائولو پرواز خواهیم کرد. پس از ۱۵ ساعت پرواز در ساعت ۱۷:۰۰ وارد بزرگترین کشور آمریکای جنوبی خواهیم شد سپس با ایرلاین های برزیلی ساعت ۲۰:۳۵ از سائو به مقصد لیما پرواز می‌کنیم ودر پس از ۴ ساعت و نیم در نیمه شب وارد  لیما پایتخت پرو خواهیم شد و برای استراحت به هتل مان خواهیم  رفت

 

روز دوم 6 مهر: گشت شهر لیما

امروز را پس از خرید سیم کارت و چنج پول به دیدن زیگورات هوکاپوکالنا،کلیسای سان فرانسیسکو و گورستان زیرزمینی آن و بافت تاریخی شهر لیما میگذرانیم.

عصر به ساحل میرافلورس خواهیم رفت تا غروب خورشید را در اقیانوس آرام نظاره گر باشیم.

روز سوم 7 مهر: پرواز به کوزکو - گشت در شهر کوزکو

صبح پس از صرف صبحانه راهی فرودگاه خواهیم شد و به سمت شهر تاریخی کوزکو پرواز میکنیم . بعد از یک ساعت و نیم به این شهر که در ارتفاع 3400 متری از سطح دریا قراردارد میرسیم. پس از تحویل اتاق ها و صرف نهار فرصت داریم تا در کوچه پس کوچه های این شهر تاریخی که قدمتی ۸۰۰ سال دارد گشت بزنیم ، شهری به جا مانده در دل تاریخ جایی که پیش از این پایتخت امپراطوری اینکاها قدرتمندترین امپراطوری آمریکا جنوبی بوده و امروزه با معماری اسپانیایی خود داستان های جنگ های خونین برای تصاحب این کشور توسط استعمارگران را در کوچه پس کوچه های خود روایت میکند. 

روز چهارم ۸ مهر: اولانتایتامبو

صبح زود به از مسیر دره مقدس  دیدن روستای اوالنتایتامبو خواهیم رفت و از روستاهایی اینکایی و معادن نمک اینکاها دیدن میکنیم. 

روز پنجم ۹ مهر: قطار اینکاتریل - آگواسکالینته

صبح به طرف ایستگاه راه آهن میرویم تا با قطار در زیباترین مسیر ریلی زمین به سمت آگواس کالینته برویم. مسیری تقریبا دو ساعته که از میان کوهستان های سربه فلک کشیده آند و طبیعت بینظیر منطقه عبور میکند.

عصرهنگام فرصت خوبیست تا از چشمه های آب گرم منطقه استفاده کنیم و در این روستای کوهستانی گشت بزنیم .

روز ششم ۱۰ مهر: ماچاپیچو

در این روز به دیدن جذابترین بخش سفر پایتخت اینکاها شهری گمشده در دل تاریخ شهری که تا صد ها سال فقط افسانه ای ازش باقیمانده بود میرویم ماچاپیجو.

صبح زود با اتوبوس به سمت دروازه ماچوپیچو میرویم تا یکی از عجایب هفتگانه دنیا را ببینیم. و تا عصر در شهر سنگی ماچاپیچو گشت میزنیم و از قصه های آن خواهیم شنید.

 

روز هفتم ۱۱مهر : بازگشت به کوزکو

بعد از صرف صبحانه با قطار به اوالنتایتانبو و سپس با اتوبوس به کوزکو باز میگردیم. بعد از ظهر وقت مناسبی است برای گشت زدن در کوزکو و خرید سوغاتیست. 

روز هشتم ۱۲ مهر: روز آزاد در کوزکو

 

امروز را وقت آزاد در کوزکو داریم تا از گشت های آزاد منطقه مثل دیدن از دریاچه های کوهستانی یا کوه های رنگین کمان پرو استفاده کنیم

روز نهم خداحافظ پرو :‌13 مهر

صبح به سمت لیما پرواز میکنیم تا در فرودگاه برای پرواز به سائوپائولو آماده شویم و ساعت 21 به برزیل میرسیم و منتظر پروازمان خواهیم شد.

روز دهم : 14 مهر

ساعت ۰۲:۴۰ صبح به سمت قطر پرواز می کنیم و در ساعت ۲۲:۵۰ به فرودگاه دوحه می رسیم.

روز یازدهم ۱۵ مهر: پایان برنامه

ساعت ۰۰:۵۰ به سمت تهران پرواز خواهیم کرد و در ساعت ۰۴:۴۰ به تهران میرسیم و تور پرو این سرزمین دوست داشتنی  خاطراتی تکرار نشدنی به پایان میرسد.

نکات مهم تور پرو

خدمات تور پرو

لوازم مورد نیاز تور پرو

اگر ساکن خارج ایران باشم و یا با پاسپورت غیر ایرانی میتوانم در تور پرو شرکت کنم؟

اگر شما ساکن خارج از ایران هستید و در کشور مبدا امکان اخذ ویزای پرو را دارید و یا دارای پاسپورت غیرایرانی هستم که برای ورود به کشور پرو نیاز به دریافت ویزا ندارد، میتوانید در زمان شروع برنامه در لیما به تیم ملحق شوید.

برای ثبت نام به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۷۷۰۰ در واتس آپ پیام بدهید

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.