تور تونس

درباره تونس

تونس سرزمین کارتاژها، بربرها و رومن‌ها، جایی باهزاران سال تاریخ و قصه در دلش با طبیعی چشم نواز و شهرهایی با معماری شگفت انگیز و قدیمی در شمال آفریقا از آن دست کشورهاییست که کمتر دیده شده . این کشور که در ساحل مدیترانه واقع شده با آثار ثبت جهانی فراوان از جمله شهر مدینه تونس ، شهر باستانی کارتاژ ، شهر دوگاو ، سوس و مردمی با فرهنگ جذاب پراست از راز و رمز برای کشف کردن در سفر به تونس میتوانیم از شهرهای مدینه منطقه باستانی کارتاژ، بلوار حبیب بورقیه معروف به شانزلیزه تونس، و سواحل دریای مدیترانه استفاده کنیم همینطور از بلندای روستای آرام‌بخش سیدی بوسعید، بافت قدیم حمامات، سایت رومن‌ها و شهر دوگا و بولا رجیا، شهر سوس، و آمفی تئاتر رومی‌ها در ال جم که به کلسئوم تونس معروف است دیدن کنیم

 

Tunisia_Bou_Said

اطلاعات تور تونس

8 روز و 7 شب

مدت برنامه

۳ از ۵

درجه سختی سفر

هتل 4 ستاره

اقامت

جذابیت های تور تونس

  • شهرهای باستانی رومی ها در دوگا و بولا رجیا
  • سواحل مدیترانه ای حمامات
  • بلوار شانزلیزه تونس (حبیب بورقیبه)
  • منطقه تاریخی کارتاژها
  • روستای تاریخی سیدی بوسعیدی
  • آمفی تاتر رومی کلسئوم تونس
  • شهر سوسه یادگار دوران رنسانس
  • بازار تونس و مدینه

هزینه تور تونس

980 دلار

هزینه سفر

37 میلیون تومان

هزینه بلیط از تهران

برنامه تور تونس

روز اول : سلام تونس

ساعت 00:40 بامداد با پرواز امارات به سمت دبی خواهیم رفت و پس از توقفی چند ساعته به سمت به تونس پرواز میکنیم . پس از ورود به این کشور و امور فرودگاهی و دریافت ویزا چنج و خرید سیم کارت به سمت هتل میرویم تا استراحت کنیم.

روز دوم : کارتاژ

صبح پس از صرف صبحانه راهی مناطق تاریخی دوگا و بولا رجیا خواهیم رفت پس از آن از موزه سرباز کارتاژ و شهر زیر زمینی بولا رجینا و گشت در بقایای به جا مانده از شهر رومی دوگا بازدید میکنیم تا با تاریخ امپراطوری کارتاژها آشنا بشویم.

روز سوم: ۱ ترانسفر به حمامات بازدید ازروستای سیدی بوسعید و منطقه کارتاژ

ساعت ۸ صبخ پس از صرف صبحانه به سمت شهر تاریخی تونس میرویم پس از ورود به این شهر از مسجد معروف زیتون، بازار ادویه  دیدن خواهیم کرد . پس از صرف نهار از موزه Bardo بازدید میکنیم و عصر فرصتی است که از منطقه ثبت جهانی کارتاژها دیدن می کنیم با پایان گشت سری به دهکده زیبای سیدی بو سعید که با معماری زیبای یونانی خود از سروشکلی متفاوت از منطقه دارد بازدید میکنیم و پس از آن سوی شهر حمامت خواهیم رفت و برای استراحت به هتل میرویم. 

روز چهارم: بازدید از ال جم و مدینه

امروز به دیدن شهر ال جم حرکت می‌کنیم تا آمفی تاتر رومی‌ها رو ببینیم . پس از آن راهی سوسه خواهیم شد تا از یادگار دوران رنسانس شهر تاریخی مدینه دیدن کنیم. عصر پس از پایان گشت به حمامات بازخواهیم گشت

روز پنجم: وقت آزاد

امروز وقت آزاد خواهیم داشت تا از سواحل حمامت استفاده کنیم.

روز ششم: گشت حمامات

امروز فرصت خوبیست تا پیاده در کوچه پس کوچه های حمامات گشت بزنیم. عصر نیز میتوانیم از بازار شهر نابل دیدن کنیم.

روز هفتم: برگشت به تونس و فرودگاه

حوالی ظهر از شهر حمامات خداحافظی خواهیم کرد و به سمت شهر تونس باز میگردیم و پس از رسیدن به این شهر به سمت فرودگاه میرویم تا از کشور زیبای تونس خداحافظی کنیم . در نیمه شب راهی دبی خواهیم شد.

روز هشتم: پایان سفر

ساعت 3 صبح وارد ایران میشویم و سفر پرخاطره مان در اینجا به پایان میرسد.

نکات مهم تور تونس

خدمات تور تونس

لوازم مورد نیاز تور تونس

برای ثبت نام به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۷۷۰۰ در واتس آپ پیام بدهید

مقالات مرتبط

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.