تور سریلانکا

جذابیت های تور سریلانکا

 • پیمایش مسیر ساحلی میریسا
 • تپه نارگیل Coconut Hill
 • بازدید از برج Ambuluwawa
 • بازدید از هشتمین عجایب دنیا قلعه افسانه ای سیگیریا
 • تجربه ی سفر با قطار در دومین مسیر ریلی زیبای جهان از نوارالیا به الا
 • بازدید ساحل ولیگاما و ماهیگیران محلی
 • غارمعبد تاریخی Royal Cave
 • بازدید از Golden Temple
 • پل زیبای Nine Arch Bridge
 • بازدید از چندین آبشار معروف سریلانکا
 • گشت شهری در کندی
 • پست‌خانه قدیم نوارالیا
 • عبور از میان مزارع معروف چای سریلانکا و دیدار از قدیمی ترین کارخانه چای دنیا
 • قلعه Galle

سفرهای پیش رو سریلانکا:

تور سریلانکا نوروز : ۲۸ اسفند الی ۱۰ فروردین

$ 1280
 • 10 شب هتل 5 ستاره
 • ظرفیت محدود : ۱ همسفر خانم
 • بلیط از تهران ۳۹ میلیون تومان با پرواز الجزیره
 • بلیط از شیراز ۳۲ میلیون
 • هزینه ویزا ۶۰ دلار فرودگاهی

تور سریلانکا اردیبهشت:10 الی 21 اردیبهشت

$ 1280
 • 10 شب هتل 5 ستاره
 • بلیط از تهران ۳۰ میلیون تومان با پرواز ایرعربیا
 • بلیط از شیراز ۲۷ میلیون تومان
 • هزینه ویزا ۶۰ دلار فرودگاهی

برنامه تور سریلانکا

روز اول : شروع سفر

ساعت ۱۴:۴۰ از فرودگاه امام به سمت کویت پرواز می کنیم و پس از توقفی چند ساعته به کلمبو پرواز خواهیم کرد(در صورت تغییر پرواز و یا پر شدن لاین پروازی از پرواز جایگزین استفاده می‌کنیم).

روز دوم : سلام سریلانکا - گشت و اقامت در دامبولا

در ساعت ۳ صبح وارد فرودگاه کلمبو خواهیم شد پس از گذراندن پروسه فرودگاهی اعم از دریافت ویزا ،خرید سیم کارت و چنج پول به سمت شهر دامبولا حرکت میکنیم. و پس از صرف صبحانه در شهر دامبولا از غار معبد Royal Cave و معبد طلایی بازدید خواهیم داشت. و سپس به سمت هتل حرکت کرده و استراحت میکنیم.

روز سوم : گشت سیگیرا - اقامت در دامبولا

صبح زود پس از صرف صبحانه به سمت قلعه تاریخی سیگیریا Sigirya که بر بلندای یک تپه ماگمایی قرار دارد میرویم. این قلعه که مدتها در میان جنگل های متراکم منطقه گم شده بود یکی از معروفترین جاذبه های گردشگری سریلانکاست. برای صرف نهار به هتل بازمیگردیم .

آشنایی با کشور سریلانکا سیگیریا Sigirya
سیگیریا Sigirya
تور سریلانکا
توک توک سواری در سریلانکا

روز چهارم : گشت و اقامت در کندی

صبح پس از خروج از هتل به سمت شهر تاریخی کندی خواهیم رفت و دوستانی که مایل به دیدن باغ گیاه شناسی که برنامه اختیاری می باشد هستند به سمت باغ گیاهشناسی می روند و مابقی دوستان میتوانند گشت ازاد در شهر کندی داشته باشند و سپس پس از صرف نهار در شهر کندی به هتل خواهیم رفت.

روز پنجم : برج آمبولواوا - مزارع چای سیلان - اقامت در نوارالیا

پس از صرف صبحانه به سمت شهر نوارالیا Nuwara Eliya حرکت میکنیم این مسیر با مزارع چای احاطه شده و برای دیدن آنها نیز در میانه راه توقفی خواهیم داشت و در ادامه از یکی از معروفترین کارخانه‌های چای سریلانکا دیدن میکنیم و تجربه برداشت چای با دست خودتان را لمس خواهید کرد.
همچنین در مسیر از برج Ambuluwawa دیدن میکنیم و از آن بالا خواهیم رفت.

در طول مسیر نیز از آبشار زیبای Ramboda نیز دیدن خواهیم کرد.
پس از رسیدن به شهر نوارالیا و صرف نهار به سمت هتل میرویم.

برج آمبولوواوا Ambuluwawa Tower
مزارع چای سریلانکا نوارالیا
برج آمبولوواوا Ambuluwawa Tower

روز ششم : قطار نوارالیا به الا - اقامت در نوارالیا

امروز بوسیله قطار ، مسیر ریلی نوارالیا تا الا Ella رو طی خواهیم کرد این مسیر بعد از مسیر ریلی ماچاپیچو پرو دومین مسیر ریلی زیبای دنیاست .‌( حدود مسیر 3 الی 4 ساعت)ظهر به شهر الا میرسیم و پس از صرف نهار به شهر نوارالیا باز میگردیم.

روز هفتم : اقامت در شهر ساحلی گاله

صبح پس از صرف صبحانه چک اوت میکنیم و ابتدا به دیدن پل تاریخی Nine Arch Bridge یکی از عجایب مهندسی دیدن میریم و سپس به دیدن ابشار راوانا که یکی از بلندترین آبشارهای کشور سریلانکاست و پس از صرف نهار در شهر الا راهی خط ساحلی اقیانوس هند خواهیم شد شب به شهر ساحلی گاله خواهیم رسید و به هتل خواهیم رفت.

روز هشتم : وقت آزاد و اقامت در گاله

امروز را تا عصر وقت ازاد دارید تا از ساحل هتل استقاده کنیم عصر برای بازدید تپه نارگیل و ماهیگیران محلی به سمت ساحل میریسا و ولیگاما میرویم . و بعد از دیدن غروب به هتلمان در شهر گاله باز خواهیم گشت.

تپه نارگیل میریسا Cocoanut Hill
ساحل میریسا در شب

روز نهم : گشت و اقامت در گاله

امروز تا ساعت 5 عصر آزاد هستید و در این مدت میتوانید از فعالیت های آبی خط ساحلی سریلانکا استفاده کنید. عصر به سمت قلعه تاریخی گاله خواهیم رفت تا از غروب زیبای منطقه دیدن کنیم و سپس در کوچه پس کوچه های گاله قدم بزنیم.

 

روز دهم : گشت و اقامت در کلمبو

 پیش از ظهر به سمت شهر کلمبو پایتخت سریلانکا میرویم ابتدا از معبد شیوا دیدن میکنیم و سپس برای صرف نهار به یکی از فود کورت های معروف کلمبو خواهیم رفت و در نهایت به هتل خواهیم رفت .

روز یازدهم: وقت آزاد و اقامت در کلمبو

امروز را وقت ازاد دارید تا در کلمبو گشت بزنید. یا از مراکز خرید شهر کلمبو استفاده کنید. ساعت 23:30 از هتل چک اوت میکنیم به سمت فرودگاه حرکت خواهیم کرد.

روز دوازدهم: خداحافظ سریلانکا

ساعت 3:1۵ از کلمبو خداحافظی کرده و پس از ۴ ساعت پرواز در ساعت 6:40 صبح به فرودگاه کویت میرسیم ، بعد از 1 ساعت و 40 دقیقه توقف به سمت ایران پرواز میکنیم و ساعت 10:۲5 به فرودگاه تهران می‌رسیم و این تور با خاطرات به یادماندنیش به پایان خواهیم رساند.

نکات مهم تور سریلانکا

خدمات تور سریلانکا

لوازم مورد نیاز تور سریلانکا

آیا امکان ثبت نام در سفر سریلانکا از خارج از ایران هم وجود دارد؟

هتل های سفر سریلانکا

برای ثبت نام به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۷۷۰۰ در واتس آپ پیام بدهید

درباره سریلانکا

جزیره دوست داشتنی سریلانکا در آغوش آب‌های اقیانوس هند قرار گرفته . این کشور با نام قدیم سیلان با قرار گرفتن در منطقه استوایی با وجود وسعت بسیار کم دارای طبیعت بکر و غنای فرهنگی می‌باشد. مردم سریلانکا بسیار مهمان نواز هستند و همیشه با لبخندی گرم شما را همراهی میکنند و جزو کشورهای امن در منطقه جنوب آسیا برای گردشگران می‌باشد. شما میتوانید در این کشور از جنگل‌های استوایی و سواحل متنوع تا معابدی با معماری های متفاوت نسبت به باقی کشورهای منطقه دیدن کنید. بهترین زمان برای سفر به سریلانکا با توجه به میزان رطوبت و بارندگی از ماه های ژانویه تا آوریل می‌باشد. با توجه به اینکه این کشور در منطقه استوا قرار دارد در تمام ماه ها گرما و رطوبت استوایی را احساس می‌کنید.

تور سریلانکا بامبو اکوتور فرصت مناسبیست تا تجربه ای متفاوت را از دیدن حداکثر جذابیت های این کشور در خاطرات خود رقم بزنید.

 

بهترین دیدنی های سریلانکا ساحل Secret Beach
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.