تور ماداگاسکار

اطلاعات تور ماداگاسکار

۱۶ روز - ۸ الی ۲۳ شهریور

مدت برنامه

۵ از ۵

درجه سختی سفر

جذابیت های تور ماداگاسکار

  • بازدید از صخره های جینگی
  • بازدید از لمورها در پارک ملی مانتادیا
  • تجربه قایق سواری در رودخانه سیریبینا و بازدید از آبشار نوسینومپلا
  • درختان سر به فلک کشده باوباب
  • سواحل مورونداوا
  • بازدید از قبایل بومی ماداگاسکار
ماداگاسکار لمور

هزینه تور ماداگاسکار

۱۷۰۰ یورو

هزینه سفر

۳۵ یورو

ویزای فرودگاهی ماداگاسکار

۶۰ میلیون تومان

هزینه بلیط از تهران در حال حاضر

برنامه تور ماداگاسکار

روز اول: شروع برنامه

ساعت ۰۸:۵۵ صبح با پرواز ترکیش از تهران راهی استانبول خواهیم شد و در ساعت ۱۱:۵۰ به وقت محلی به فرودگاه استانبول خواهیم رسید. توقفی در استانبول خواهیم داشت . علاقمندان می توانند بصورت اختیاری همراه با راهنما در شهر گشت بزنند

روز دوم : سلام تانا

ساعت ۰۱:۵۰ بامداد به سمت ماداگاسکار پرواز خواهیم کرد و ساعت ۱۴:۳۵ به شهر  آنتاناناریوو یا به اختصار تانا پایتخت ماداگاسکار خواهیم رسید .

پس از طی مراحل پروسه فرودگاه و ویزا راهی هتل ۴ ستاره مان در شهر خواهیم شد و به استراحت خواهیم پرداخت.

روز سوم : گشت تانا

صبح پس از صرف صبحانه راهی گشت شهری و دیدن جاذبه‌های تاریخی تانا خواهیم شد. قصر سوخته ملکه و بازارهای محلی تانا جزو این مناطق هستند.

روز چهارم: ترانسفر به میاندریوازو

صبح زود راهی میاندریوازو خواهیم شد . تا به ابتدای مسیر رودخانه سیریبینا برسیم.عصر به میاندریوازو خواهیم رسید و در لوژ ۳ ستاره مان خواهیم رفت تا استراحت کنیم و برای ماجراجویی فردا آماده شویم.

روز پنجم: شروع قایق سواری در Tsiribihina

صبح راهی رودخانه میشویم تا لوازم خودمان را بر روی قایقها بارگزاری کنیم . قرار است که مسیری دو روزه را در رودخانه Tsiribihina طی کنیم. در این مسیر از کنار مناطق بکر و قبایل بدوی گذر خواهیم کرد. شب هنگام در بین راه در کنار رودخانه بصورت کمپینگ شب را میگذرانیم.

روز ششم: ادامه مسیر در رودخانه Tsiribihina

صبح زود مسیر خودمان در رودخانه ادامه خواهیم داد. نزدیک ظهر به شهر Belo میرسیم و پس از صرف نهار، و پس از آن به سمت پارک ملی Tsingy De Bemaraha National Park خواهیم رفت جایی که محل تشکیل یکی از خاصترین پدیده های زمین شناختی صخره های جینگیست . شب را در لوژ 4 ستاره مان در نزدیک پارک خواهیم گذراند.

روز هفتم: صخره های جینگی

صبح به سمت صخره های بینظیر و شگفت انگیز جینگی میرویم تا یکی از خاص ترین مناظر طبیعی دنیا را ببینیم.

روز هشتم: بازدید از درختان باوباب

پس از صرف صبحانه راهی رودخانه مانامبولو می شویم و با گذر از رودخانه با قایق با ماشین های آفرود راهی جنوب شویم و در وسط منطقه حفاظت شده Krindi و درکنار درختان باوباب در لوژ ۳ ستاره شب را بگذانیم . غروب نیز برای گشت به میان درختان باوباب خواهیم رفت تا از آنها عکاسی کنیم .

روز نهم: حرکت به سمت سواحل مورونداوا

امروز راهی شهر بندری مورونداوا خواهیم شد. حوالی ظهر به خیابان باوباب خواهیم رسید تا نظاره گر درختان تنومند و بینظیر آن شویم. سپس به سمت مورونداوا ادامه مسیر خواهیم داد. عصر به مورونداوا میرسیم و در هتل ۳ ستاره مان اقامت می کنیم.

روز دهم: استراحت در سواحل مورونداوا

 این روز را وقت آزاد داریم تا از سواحل زیبای اقیانوسی منطقه لذت ببریم.

روز یازدهم: حرکت به سمت آنتسیرابه

صبح زود به سمت شهر آنتسیرابه حرکت میکنیم. عصر گشتی در مراکز و فروشگاه های سنگهای زینتی خواهیمداشت و شب را در هتل ۴ ستاره مان استراحت می کنیم.

روز دوازدهم: حرکت به سمت پارک ملی Mantadia

صبح امروز راهی پارک ملی Mantadia خواهیم شد جایی که میشه گونه های متنوع لمورها حویانی که اندمیک ماداگاسکار است را به راحتی از نزدیک دید .

 

عصر به لوژ جنگلی ۳ ستاره مان در نزدیک پارک خواهیم رسید. شب پس از صرف شام به گشت شبانه پارک خواهیم رفت تا لمورها و آفتاب پرست های شب فعال را پیدا کنیم.

روز سیزدهم: بازدید از پارک ملی Mantadia

امروز را به گشت در جنگل های حاره پارک ملی Mantanadia خواهیم پرداخت.جایی که میتوان از مشاهده انواع لمورها بخصوص بزرگترین لمور دنیا به نام ایندری لذت برد. همچنین از جزیره لمورها و سایت تکثیر و حفاطت از کروکودیل بازدید میکنیم.

روز چهاردهم: بازگشت به تانا

صبح پس از صرف صبحانه و چک اوت به تانا باز خواهیم گشت و حدود ظهر به این پایتخت ماداگاسکار خواهیم رسید و در هتل ۴ ستاره مان اقامت خواهیم کرد. عصر فرصت دارید تا در بازارهای محلی و صنایع دستی تانا گشت بزنید.

روز پانزدهم: خداحافظ ماداگاسکار عجیب

پس از صرف نهار از هتل چک اوت می کنیم و راهی فرودگاه خواهیم شد و در ساعت ۱۵:۵۵ به سمت استانبول پرواز خواهیم کرد.

روز شانزدهم: پایان برنامه

هواپیما ساعت ۰۴:۵۰ به استانبول خواهد رسید. وو پس از توقفی سه ساعت ۰۸:۰۵ به سمت ایران پرواز میکنیم و ساعت ۱۱:۴۰ به تهران می رسیم و تور ماداگاسکار با خاطرات فراموش نشدنیش به پایان خواهد رسید.

نکات مهم تور ماداگاسکار

خدمات تور ماداگاسکار

لوازم مورد نیاز تور ماداگاسکار

برای ثبت نام به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۷۷۰۰ در واتس آپ پیام بدهید

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.