تور برزیل و شیلی

جذابیت های تور برزیل و شیلی

 •  گشت در شهر زیبای سانتیاگو
 • گشت در پارک ملی تورس دل پیانه و مناظر جذاب پاتاگونیا
 • منطقه حفاظت شده King Penguin
 • گشت در غار میلدون و آبشار تورس دل پیانه
 • دریاچه نمک و صحرای آکاتاما
 • بازدید از صخره های سرخ پیدراس رخاس
 • دیدار با دسته های فلامینگو در دریاچه میسکانتی
 • سواحل بینظیر ریو کوپا کوبانا و ایپانما
 • گشت در بافت تاریخی سائوپائولو 
 • بازدید از جاذبه های شهر ریودوژانیرو ،کوه کله قندی Sugar loaf، مجسمه مسیح (یکی از عجایب هفتگانه دنیا)، پله های سلرون ، محله لاپا و سانتاترزا ،
 • مشاهده آبشار ایگواسو 
 • هلکوپتر سواری برفراز آبشار ایگواسو (اختیاری)
 • بازدید از باغ پرندگان ایگواسو

اطلاعات تور برزیل و شیلی

تور برزیل و شیلی : 13شهریور- 6 مهر

$ 5300
 • بلیط در حال حاضر 93 میلیون
 • هزینه ویزا 220 دلار
 • 11 شب هتل 4 و 3 ستاره در شیلی
 • 12 شب اقامت در هتل های 4 و 5 ستاره

تور برزیل : 13-24 شهریور

$ 2450
 • بلیط در حال حاضر 71 میلیون
 • هزینه ویزا 110 دلار
 • 12 شب اقامت در هتل های 4 و 5 ستاره و لوژ جنگلی

تور شیلی :23 شهریور- 6 مهر

$ 2950
 • بلیط در حال حاضر 93 میلیون
 • هزینه ویزا 220 دلار
 • 11 شب هتل 4 و 3 ستاره در شیلی

برنامه سفر ترکیبی تور برزیل و شیلی

روز اول: ورود به برزیل 13 شهریور

ساعت 4:30 صبح با پرواز امارات به سمت دبی خواهیم رفت و پس از توقفی ۲ ساعته به سمت سائوپائولو پرواز خواهیم کرد. پس از ۱۵ ساعت پرواز در ساعت ۱۷:۰۰ وارد بزرگترین کشور آمریکای جنوبی خواهیم شد به هتل ۴ ستاره مان خواهیم رفت و شب را به استراحت خواهیم گذراند.

روز دوم: گشت سائوپائولو 14 شهریور

صبح تا ظهر برای گشت در بزرگترین شهر آمریکای جنوبی فرصت داریم . بافت تاریخی سائوپائولو بازار شهرداری ، خیابان پائولیستا ، خیابان بتمن با گرافیتی های جذابش، کلیسای جامع سائوپائولو  مکانهاییست که میتوانیم از آن دیدن کنیم .

روز سوم: پرواز به ایگواسو 15 شهریور

پس از صرف صبحانه ساعت 7:30 راهی فرودگاه خواهیم شد ساعت 10:55 به سمت ایگواسو پرواز میکنیم و پس از یک ساعت و نیم پرواز به شهر ایگواسو در مرز سه کشور برزیل آرژانتین و پاراگوئه میرسیم.و از باغ پرندگان این شهر دیدن میکنیم.

روز چهارم: بازدید آبشار ایگواسو 16 شهریور

صبح راهی مجموعه آبشارهای ایگواسو یکی از زیباترین آبشارهای دنیا که در مرز آرژانتین ، برزیل و پاراگوپه واقع شده است دیدن خواهیم کرد. این آبشار یکی از زیباترین مناظر طبیعی کره خاکی ما را دارد . پس از پایان گشت علاقمندان میتوانند با هلکوپتر بر فراز آبشار گشت بزنید (اختیاری).

روز پنجم: گشت پارک مرزی 17 شهریور

امروز را فرصت دارید تا از پارک مرزی و رستوران رافاین استفاده کنیم.(اختیاری)

روز ششم: پرواز به ریو 18 شهریور

ساعت :302 صبح به سمت فرودگاه خواهیم رفت و ساعت 5:25 با پرواز مستقیم به سمت ریودوژانیرو پرواز کنیم ساعت 7:20 به ریو خواهیم رسید پس از رسیدن به این شهر که مهمترین قطب گردشگری برزیل به هتل ۵ ستاره مان در ساحل کوپاکابانا خواهیم رفت. 

روز هفتم: بازدید از کوه کله قندی 19 شهریور

در صبح این روز راهی کوه کله قندی یا Sugar loaf شویم تا با تله کابین به بالای این کوه برویم و چشم انداز زیبای شهر ریو را از بالا ببینیم. در اینجا میتوانید با استفاده از هلکوپتر به بالای سواحل و مجسمه مسیح بروید (اختیاری)

روز هشتم: گشت در ریو و بازدید از مجسمه مسیح 20 شهریور

بعد از صرف صبحانه به بالای کوه کورکووادو خواهیم رفت و با گذر از میان پارک ملی تیجوکا به دیدن یکی از عجایب هفتگانه دنیا مجسمه مسیح خواهیم رفت.

پس از آن به دیدن محله قدیمی سانتا ترزا و پله‌های سلرون همینطور کلیسای جامع هرمی شکل ریو خواهیم رفت . 

روز نهم: وقت آزاد در ریو ۲۱ شهریور

امروز وقت آزاد داریم تا از سواحل کوپاکابانا و ایپاناما در ریو استفاده کنیم .

روز دهم: حرکت به سمت پاراچی ۲۲شهریور

صبح پس از صرف صبحانه راهی شهرتاریخی پاراچی خواهیم شد و عصر به این شهر میرسیم . عصر را در بافت تاریخی شهر گشت خواهیم زد.

روز یازدهم: گشت دریایی پاراچی ۲۳ شهریور

صبح با قایق به روی دریا خواهیم رفت تا گشتی در ابهای زلال منطقه داشته باشیم و فرصتی برای اسنورکلینگ در منطقه خواهیم داشت.

روز دوازدهم: بازگشت به سائوپائولو 24 شهریور

 ظهر پس از صرف نهار به سمت سائوپائولو برمیگردیم. تا شب را در این شهر بگذرانیم.

روز سیزدهم: خداحافظ برزیل 25 شهریور

صبح به سمت فرودگاه خواهیم رفت و ساعت 8:35  به سمت سانتیاگو پرواز کنیم و در ظهر به پایتخت شیلی خواهیم رسید .پس از تهیه سیم کارت، چنج پول و تحویل اتاق ها راهی گشت شهری سانتیاگو خواهیم شد تا از میدان پلازا د آرماز، کلیسای جامع شهر سانتیاگو، نمای بیرونی کاخ ریاست جمهوری، خانه تاریخی پابلو نرودا دیدن کنیم و در پایان به هتل برگردیم

شهر سانتیاگو تور شیلی

روز چهاردهم: گشت والپرائیسو 26 شهریور

صبح این روز راهی شهر ساحلی والپرائیسو میشویم تا از کوچه های رنگی و گرافیتی های معروف این شهر، آسانسور تاریخی والپرائیسو، بازار سنتی (مرکادو)، تپه کانسپسیون و چشم انداز زیبایی که این شهر به  اقیانوس آرام دارد بازدید کنیم و عصر مجدد به سانتیاگو بازخواهیم گشت.

روز پانزدهم: پرواز به پونتا آرناس 27 شهریور

صبح پس از صرف صبحانه به سمت فرودگاه میرویم تا با پروازی به سمت شهر پونتا آرناس برویم . عصر پس از صرف نهار و تحویل گرفتن اتاق گشت کوتاهی در شهر خواهیم داشت.

روز شانزدهم: گشت جزیره تیرا دل فواگو 28 شهریور

امروز یکی از فراموش نشدنی ترین گشت هایمان در شیلی را خواهیم داشت . صبح راهی گشت جزیره تیرا دل فواگو واقع در مرز آرژانتین خواهیم شد و اینجاست که مناظر طبیعی پاتاگونیا را بنظاره خواهیم نشست . عصر هنگام در صورت باز بودن سایت به دیدن منطقه حفاظت شده شاه پنگون King penguin خواهیم رفت.

روز هفدهم: شهر پورتو ناتالز 29 شهریور

صبح پس از صرف صبحانه چک اوت میکنیم و به شهر پورتو ناتالزحرکت میکنیم عصر گشتی در شهر خواهیم داشت و سپس به هتل میرویم

روز هجدهم: پارک ملی تورس دل پاینه 30 شهریور

امروز را در پارک ملی تورس دل پاینه یکی از زیباترین مناطق پاتاگونیا با چشم اندازهای طبیعی پارک سر میکنیم و به بازدید از دریاچه Pehoe، دور نمای یخچال گری، غار میلدون و آبشار تورس دل پاینه خواهیم رفت  

روز نوزدهم: گشت پارک مرزی 31 شهریور

امروز را وقت آزاد داریم تا از گشت های اختیاری منطقه مثل پیاده روی در مسیرهای طبیعت گردی پارک تورس دل پاینه یا گشت یخچال بالماسه دا استفاده کنیم.

روز بیست: پرواز به کالاما و روستای سن پدرو 1 مهر

سپس از صرف صبحانه و چک اوت به سمت شهر پونتا آرناز برمیگردیم و با پرواز به شهر کالاما خواهیم رفت پس از رسیدن به این شهر ، به روستای سن پدرو در کنار صحرای آتاکاما میرویم. 

روز بیست و یکم: گشت آتاکاما 2 مهر

صبح این روز گشتی در کنار دریاچه نمک آتاکاما خواهیم داشت و از منطقه صخره های سرخ پیدراس رخاس و دریاچه های منیاکواس و میسکانتی و دریاچه چاکسا دیدن میکنیم و شانس دیدن فلامینگوها را درکنار این دریاچه خواهیم داشت.

روز بیست و دوم: گشت کوهستان آند 3مهر

امروز به مناطق کوهستانی آند خواهیم رفت ابتدا از چشمه های آبفشان در کوه های آتشفشانی واقع در مرز بولیوی دیدن میکنیم و حتی فرصت شنا در آنها را نیز داریم .پس از آن به گشت روستا ماچوکا خواهیم پرداخت و پس از آن به هتل باز میگردیم عصر پس از استراحت به دیدن مناظر طبیعی دره ماه خواهیم رفت.

روز بیست و سوم: بازگشت به سانتیاگو 4 مهر

امروز با پرواز به سانتیاگو بازخواهیم گشت. عصر فرصت کافی دارید تا در شهر گشت بزنید.

روز بیست و چهارم: خداحافظ شیلی 5 مهر

ساعت 12 ظهر به فرودگاه خواهیم رفت و ساعت 16:10 به سائوپائولو میرسیم چند ساعت در فرودگاه توقف خواهیم داشت و در ساعت 20 عصر را به مقصد دوحه ترک خواهیم کرد.

روز بیست و پنجم: پایان برنامه 6 مهر

پس از توقفی کوتاه در فرودگاه دوحه به سمت تهران پرواز خواهیم کرد و در ساعت 20:00 به تهران خواهیم رسید و سفر پرخاطره مان به ایران خواهیم رسید.

نکات مهم تور برزیل و شیلی

خدمات تور شیلی و برزیل

لوازم مورد نیاز تور برزیل و شیلی

اگر ساکن خارج ایران باشم و یا با پاسپورت غیر ایرانی میتوانم در تور شیلی شرکت کنم؟

شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزای شیلی و برزیل

مدارک شغلی جهت دریافت ویزای برزیل و شیلی

برای ثبت نام به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۷۷۰۰ در واتس آپ پیام بدهید

درباره شیلی

کشور زیبای شیلی کشوری است واقع در آمریکای جنوبی که پایتخت و مهم‌ترین شهر آن سانتیاگو است. وقتی به نقشه شیلی نگاه کنید مانند یک نوار بلند و باریک میان رشته کوه آند در شرق و اقیانوس آرام در غرب کشیده شده .
اقیانوس آرام کل مرز غربی این کشور را تشکیل می‌دهد، و از شمال با پرو، از شمال شرق با بولیوی، از شرق با آرژانتین، و در پایین‌ترین نقطه جنوبی کشور با گذرگاه دریک هم‌مرز است.
طول خط ساحلی این کشور با اقیانوس آرام ۶٬۴۳۵ کیلومتر است و طول مرز شیلی با آرژانتین بیش از ۵٬۰۰۰ کیلومتر است که یکی از ۴ مرز طولانی دنیاست. شمالی جنوبی بودن این کشور و قرار گرفتن در اقلیم میان کوهستان آند و اقیانوس آرام مناظر بینظیر و شرایط هوایی متنوعی را برای این کشور رقم زده که این کشور را به یکی از جذابترین مقاصد عاشقان طبیعت گردی تبدیل کرده است.

تور شیلی
تور برزیل و آمازون

درباره برزیل

تور برزیل فرصتیست برای دیدن برزیل بزرگترین و پرجمعیت ‌ترین کشور قاره آمریکای جنوبی ،کشوری با وسعت نزدیک به نیمی از قاره و زبان رسمی پرتغالی . این کشور تنها با اکوادور و شیلی در قاره آمریکای جنوبی مرز مشترک ندارد.
محال است کسی با شنیدن نام برزیل یاد لباس زرد تیم ملی فوتبال و بازیکنان نامی این کشور نیفتاد . مردم این کشور معتقدن فوتبال تنها دین این کشور است و آنها تنها در ۳ روز کاتولیک هستند ، روز تولد، روز ازدواج و روز مرگ.
این کشور بزرگترین صادرکننده‌ قهوه در جهان است و بین گردشگران شهرت زیادی دارد شهرهای ریودوژانیرو، سائوپائولو،پاتان،جنگل های آمازون و آبشار ایگوآسو مهمترین نقاط گردشگری این کشور هست.

اکثر برزیلی ها بیشتر تمایل دارند تا در درون کشور خودشان مسافرت کنند تا به کشورهای خارجی که که دارد ، چون باور دارند کشورشان با وسعت و تنوع اقلیم و امکانات تفریحی که دارد بهترین نقطه دنیا برای سفر است. اقتصاد این کشور جزو ۸ اقتصاد برتر دنیاست.

 

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.